Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
Mēs pārvaldām resursus un materiālus atbildīgi
Mēs pārvaldām resursus un materiālus atbildīgi

Mēs samazinām savu CO2 ietekmi

100% zaļa elektroenerģija

Mūsu produkti ir ražoti, izmantojot tikai 100% zaļo elektroenerģiju. Atmosfērā gadā nenonāk 3110 tonnas CO2 un mēs esam ietaupījuši vairāk kā 3184 tonnas fosilā kurināmā, kas citādi tiktu izmantots elektroenerģijas ražošanai.

CO2 NEITRALITĀTE

Mūsu mērķis ražošanā ir būt CO2 neitrāliem līdz 2025.gadam.

Biogāzes ražošana

Mēs esam investējuši notekūdeņu attīrīšanas un biogāzes ražošanas iekārtās, kas ļauj nodrošināt CO2 neitrālu biogāzes ražošanas procesu un attīrīt notekūdeņus. Notekūdeņu attīrīšanas procesā radušos biogāzi mēs izmantojam siltumam. Biogāze veido 10-13% no kopējās siltumenerģijas apjoma. Atmosfērā katru gadu nenonāk 405 tonnas CO2.

Energy Track

Mēs esam veikuši investīcijas jaunā energoresursu pārvaldības un monitoringa sistēmā Energy Track, kas mums ļauj efektīvi pārvaldīt energoresursu patēriņu un samazināt enerģijas zudumus.

EFEKTĪVA MARŠRUTU PLĀNOŠANA

Lai samazinātu CO2 emisijas apmērus, loģistikas procesā mēs veicam efektīvu piegādes maršrutu plānošanu.

Investīcijas tehnikas un aprīkojuma nomaiņā

Mēs veicam investīcijas tehnikas un aprīkojuma nomaiņā. Piemēram, loģistikā veicām noliktavas iekrāvēju nomaiņu, kuriem tiek izmantotas litija jona baterijas. Šīm iekārtām ir nulle izplūdes emisijas, kas nozīmē tīrāku, drošāku darba vidi darbiniekiem.

Kāriņš

ISO STANDARTI

Iegūtais Energoresursu sistēmas pārvaldības sertifikāts ISO 50001 un Vides pārvaldības sistēmas sertifikāts ISO 14001 apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt efektīvu un racionālu elektroenerģijas un citu resursu patēriņu un nepārtraukti uzlabot mūsu sniegumu, lai mazinātu uzņēmuma darbības ietekmi uz vidi. Mēs ik gadu atjaunojam šos sertifikātus.

AR TAVU ROKU STĀDĀM KOKU

Mēs stādām kokus, lai daļēji kompensētu mūsu CO2 emisijas. Mēs esam apņēmušies kompensēt etiķetēm izmantoto papīru, ik gadu stādot vietā jaunus kokus sadarbībā ar uzņēmumu PATA.

Izvēloties mūsu produktus, jūs atbalstāt šo iniciatīvu.

MEŽU KARTE

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm