Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
Ražotne
Ražotne

Cēsu alus ir lielākā Latvijā ražojošā alus darītava, ar dziļām un senām saknēm Cēsīs. Pie mums Cēsīs, tiek brūvēts alus, un ražoti citi dzērieni. Gadu gaitā esam paplašinājuši produktu piedāvājumu vairākās dzērienu kategorijās – sidrs, alkoholiskie kokteiļi, stiprie alkoholiskie dzērieni, dzīvesstila dzērieni, enerģijas dzērieni, kvass, sulas un citi bezalkoholiskie dzērieni. Mūsu virzītājs ir inovācijas produktu attīstībā un vēlme attīstīt dzērienu tirgu Latvijā. Bet pāri visam ir augsta produktu kvalitāte, ko apliecina viens no stingrākajiem sertifikātiem pārtikas ražošanā – BRC Global Standard for Food Safety.

Cēsu alus ir viena no inovatīvākajiem ražotnēm pārtikas nozarē. Mēs strādājam ar modernām un efektīvām iekārtam. Šeit, Cēsīs, mēs nodrošinām pildīšanu stikla un PET pudelēs, kā arī mums ir viena no lielākajām skārdeņu pildīšanu līnijām Baltijā. Ik gadu veicam investīcijas vairāk kā 1 miljona eiro apmērā, lai uzlabotu ražošanas efektivitāti, nodrošinātu procesu uzlabošanu un pēc iespējas samazinātu uzņēmuma darbības ietekmi uz vidi.

 

MŪSU DARBINIEKI

Mūs virza nepārtraukta attīstība. Vairāk kā 200 Cēsu alus darbinieki ar aizrautību ik dienu rūpējās par to, lai nodrošinātu nepārtrauktu, kvalitatīvu alus brūvēšanas un citu dzērienu ražošanas procesu, un mūsu produktu pieejamību veikalu plauktos. Jau vairākus gadus Cēsu alus ir atzīts par TOP darba devēju Vidzemē.

Cēsu alus darbinieku personīgajam ieguldījumam ir bijusi nozīmīga un īpaša loma uzņēmuma panākumos. Mūsu mērķis ir radīt darbiniekiem tādu darba vidi, kas viņus iedvesmo sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus un kurā ikviens jūtas gaidīts un novērtēts.

Darbinieku drošība mums ir pirmajā vietā. Mūsu mērķis ir nulle nelaimes gadījumi, kas nozīmē nepārtrauktas rūpes par drošu un ērtu darba vidi. Mēs nodrošinām darbiniekus ar darba apģērbu, individuālajiem aizsardzības līdzekļiem, rūpējamies par to, lai darbiniekiem būtu ērti un droši darba apstākļi, kā arī rūpējamies par darbinieku labbūtību – nodrošinām izaugsmes iespējas, labumu grozu, kas ietver atbalstu dažādās dzīves situācijās, papildus brīvdienas, kopīgus pasākumus un produktu degustācijas, dāvanas jubilejās un svētkos.

 

 

Darbinieku personīgā un profesionālā attīstība ir uzņēmuma panākumu pamats. Uzņēmuma darbiniekiem ir iespēja apmeklēt dažādas apmācības, doties uz starptautiskām izstādēm, kā arī uzņēmums atbalsta studijas augstskolā.

Mums ir svarīgs mūsu darbinieku viedoklis – reizi divos gados veicam darbinieku apmierinātības un iesaistes pētījumu, uz kuru pamatojoties tiek sastādīts attīstības un uzdevumu plāns nākamajam periodam. Tāpat darbiniekiem ir iespēja piedalīties Inovāciju dienā un iesniegt savas idejas jauniem produktiem – nereti šīs idejas realizējas līdz reāliem produktiem veikalu plauktos.

Īpašu uzmanību mēs veltām arī mūsu senioriem – varam lepoties ar daudziem ilggadējiem darbiniekiem, kuru ieguldījumu novērtējam arī pēc tam, kad ir sasniegts 50 gadu jubilejas slieksnis un darbinieks devies pelnītā atpūtā. Cēsu alus Pensionāru klubs, kuru vada Kārlis Tomsons, uztur saikni ar ilggadējiem Cēsu alus darbiniekiem un viņiem ir iespēja socializēties, svinēt kopīgus svētkus un doties ekskursijās gan pa Latviju, gan apciemot Olvi Grupas alus darītavas citās valstīs.

 

RŪPES PAR VIDI

Ilgtspējīga attīstība ir mūsu darbības pamats, tāpēc rūpes par vidi ir būtisks jautājums mūsu dienas kārtībā. Mēs nepārtraukti strādājam, lai attīstītu zaļo domāšanu un lai samazinātu savas darbības ietekmi uz vidi. Tas nozīmē investīcijas ilgtspējīgās un videi draudzīgās tehnoloģijās, videi draudzīga iepakojumu izvēli, efektīvu resursu patēriņu, kas ļauj nodrošināt videi draudzīgu ražošanu. Kopš 2020.gada janvāra produktu ražošanā mēs izmantojam 100% zaļo elektroenerģiju. Notekūdeņu attīrīšanas procesā radusies biogāze tiek izmantota siltumenerģijas ražošanai.

 

Visi Cēsu alus produkti tiek pildīti otrreizēji pārstrādājamos vai atkārtoti izmantojamos iepakojumos. Lielākā daļa mūsu izmantoto stikla pudeļu ir paredzētas atkārtotai izmantošanai, un mēs tās pieņemam atpakaļ no klientiem un taras nodošanas punktiem. Gadā atpakaļ saņemam vairāk nekā pusi no atgriezeniskās taras, kas nozīmē, ka nav jāražo jaunas pudeles, tādējādi samazinot kopējos resursu un izmešu apjomus, kas rastos pudeles no jauna ražojot. Mēs izmantojam skārdenes, kuru sastāvā ir 50% atkārtoti pārstrādātas alumīnija skārdenes.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm