Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Better future

Ar Tavu roku stādīsim koku! ikona

Daļa no mūsu ienākumiem tiek novirzīti koku stādīšanai, ko veicam sadarbībā ar PATA.

Kas vienam lieks, tas otram prieks! ikona

Alus darīšanas procesā izmantoto iesalu jeb drabiņas mēs nododam vietējiem lauksaimniekiem.

Mazāks un laimīgi mēs abi divi! ikona

Mēs rūpējamies par labāku nākotni visiem, nemitīgi uzlabojot ražošanas procesus.

Tīrāki meži - priecīgāki eži! ikona

Kopā ar AS “Latvijas valsts meži” mēs rūpēsimies par tīrākiem Latvijas mežiem.

Mēs ikviens varam pieņemt atbildīgus un videi draudzīgus lēmumus savā ikdienā. Arī uzņēmumi arvien vairāk domā par to, kā samazināt savas darbības ietekmi, saudzēt dabas resursus, izmantojot gudrākas, efektīvākas un dabai draudzīgākas tehnoloģijas, kā arī atbildīgi rīkojoties.

Arī mēs, Cēsu alus darītavā, esam gatavi spert soli tālāk, rūpējoties par dabas un tās resursu saglabāšanu nākamajām paaudzēm. Tādēļ mēs esam apņēmušies turpināt un veikt jaunas zaļas un videi draudzīgas iniciatīvas labākas nākotnes vārdā.

Mēs samazinām savu CO2 ietekmi

Zaļo elektroenerģiju iegūst no dabīgiem un atjaunojamiem dabas resursiem (vēja, hidroenerģija, saules enerģija), kā rezultātā rodas mazāks gaisa un dabas piesārņojums. Šo elektroenerģiju raksturo divi būtiski aspekti – CO2 neitralitāte un atjaunojamie resursi.

Lasīt vairāk

Mēs rūpējamies par tīru dabu

Mēs esam investējuši inovatīvā notekūdeņu attīrīšanas iekārtā, lai rūpētos par ūdens tīrību. Mūsu bioloģiskā notekūdeņu priekšattīrīšanas sistēma ļauj nodrošināt, ka pilsētas notekūdeņu sistēmā nonāk par 90% tīrāks ūdens.

2021.gadā mēs palīdzēsim Latvijas mežiem kļūt tīrākiem – mēs kopā ar AS “Latvijas valsts meži” organizēsim vairākus pasākumus, lai palīdzētu sakopt mežus, atbrīvojot tos no atkritumiem.

Mēs piedalāmies Latvijas depozīta sistēmas izveidē, kas tiks ieviesta 2022.gadā. Tā nodrošinās efektīvu dzērienu iepakojumu savākšanu un pārstrādi, samazinās atkritumu apjomus. Mērķis ir no tirgus saņemt atpakaļ 90% dzērienu iepakojumu līdz 2029.gadam.

Cēsu alus ir SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” dalībnieks, līdzdarbojoties un atbalstot efektīvas, patērētājiem draudzīgas un ērti lietojamas depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā 2022.gadā.

Mēs pārvaldām resursus un materiālus atbildīgi

Mēs mazinām, pārstrādājam un izmantojam atkārtoti, kur vien tas ir iespējams. Viena no globālajām vides problēmām ir milzīgais atkritumu apjoms, ko rada pasaules iedzīvotāji. Mēs visi varam palīdzēt uzturēt tīrāku dabu, pēc iespējas vairāk šķirojot atkritumus, atkārtoti izmantojot materiālus un samazinot tādu materiālu izmantošanu, kas dabā ilgstoši nesadalās, piemēram, plastmasu.

Lasīt vairāk

Mēs rūpējamies par dabas resursu saglabāšanu

Ūdens patēriņa samazināšanas ikona

Mūsu mērķis ir samazināt ūdens patēriņu ražošanā par 20% līdz 2025.gadam

Ūdens resursu optimizācijas ikona

Mēs izmantojam labāko praksi un jaunākās tehnoloģijas, lai optimāli izlietotu ūdens resursus alus un dzērienu ražošanas procesā. Mēs esam veikuši investīcijas pudeļu mazgājamā iekārtā, kas ļauj nodrošināt efektīvu pudeļu mazgāšanas procesu un ietaupīt gan ūdeni, gan pasaules smilšu resursus, no kā iegūst jaunu stiklu.

Digitalizācijas ikona

Mūsu digitalizācijas procesu rezultātā, nodrošinot elektronisku personāla dokumentu apriti, gadā ietaupām vismaz 3500 papīra lapas, tādējādi saudzējot papīra resursus un kokus.

Samazināt izlietotā papīra apjomu

Mūsu mērķis ir samazināt birojā izmantojamā papīra apjomu par 20% līdz 2025.gadam.

Pata

Mēs esam apņēmušies kompensēt etiķetēm izmantoto papīru, ik gadu stādot vietā jaunus kokus sadarbībā ar uzņēmumu PATA.

Produktu drošība dzērienu nozarē ir īpaši svarīga. Visi mūsu produkti tiek ražoti, ievērojot stingras drošības un kvalitātes prasības – saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, noteikumiem, ISO 9001 Kvalitātes vadības sistēmas standartu un BRC pārtikas ražošanas sertifikātu. Mēs sekojam līdzi alus un dzērienu tirgus tendencēm un nepārtraukti strādājam pie inovācijām produktu attīstībā.

Mēs atbildīgi rūpējamies par cilvēku veselību un labsajūtu

Mēs nepārtraukti paplašinām savu dzērienu klāstu, piedāvājot arvien plašāku veselīgu un bezalkoholisku dzērienu izvēli.

Mēs samazinām cukura daudzumu dzērienu sastāvā. Mūsu mērķis ir samazināt cukura daudzumu bezalkoholisko dzērienu sastāvā par 15% līdz 2023.gadam.

Alus skārdenēm papildus higiēnas nodrošināšanai, mēs izmantojam folijas vāciņus.

Sociālās atbildības projekta «Esi Neatkarīgs!» ietvaros mēs izglītojam jauniešus par alkohola atkarību profilaksi un iedvesmojam jauniešus pieņemt atbildīgus lēmumus

Mēs brīvprātīgi izvietojam brīdinošus simbolus uz alkoholisko dzērienu iepakojumiem.

We contribute to cleaner nature

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm