Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Vadība

EVA SIETIŅSONE

VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja un uzņēmuma vadītāja kopš 2004.gada. Uzņēmumā savu darbību uzsāka 2002.gadā kā Finanšu un administratīvā direktore.

Iepriekšējā profesionālajā darbībā bijusi Creditreform Latvia finanšu analītiķe un auditore starptautiskā auditorkompānijā PriceWaterhouseCoopers.

2009.gadā ieguvusi Rīgas Ekonomikas augstskolas maģistra grādu EMBA Augstākā līmeņa vadībā, 2001.gadā iegūts maģistra grāds Finanšu specialitātē Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultātē.

 

Eva Sietiņsone, pārstāvot uzņēmuma un alus un dzērienu ražošanas nozares intereses, ir valdes locekle vairākās organizācijās:

  • Latvijas Alus darītāju asociācija;
  • Alus un dzērienu iepakojumu savienība;
  • Latvijas Bezalkoholisko dzērienu uzņēmēju asociācija.

 

Kopš 2020.gada ir SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” padomē, līdzdarbojoties un atbalstot  depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā.

GUSTAVS ZATLERS

TIRDZNIECĪBAS UN MĀRKETINGA DAĻAS VADĪTĀJS

AS „Cēsu alus” pārdošanas un mārketinga vadītājs kopš 2005.gada; sākot ar 2009.gadu ir uzņēmuma valdes loceklis. 2004.gadā pievienojies Cēsu alus komandai, darbojies vairākos tirdzniecības amatos, tostarp arī kā Lielo klientu tirdzniecības vadītājs.

Iepriekšējā profesionālā pieredze saistīta ar studiju specifiku, turpinot profesionālo dienestu Nacionālajos Bruņotajos spēkos.

2010. gadā ieguvis Rīgas Ekonomikas augstskolas maģistra grādu EMBA Augstākā līmeņa vadībā, 2000.gadā absolvējis Nacionālās Aizsardzības akadēmiju, iegūstot Vada komandiera kvalifikāciju.

VIESTURS SLOKA

RAŽOŠANAS UN TEHNISKĀS DAĻAS DIREKTORS

AS “Cēsu alus” ražošanas un tehniskās daļas direktors kopš 2021.gada marta.

Viesturs Sloka AS “Cēsu alus” ražošanas departamentā iepriekš nostrādāja gandrīz 17 gadus. Laikā no 2003.-2020.gadam izaudzis no speciālista līdz vadības līmeņa darbiniekam, ieņemot dažādus amatus – raudzētājs, filtrētājs, raudzētavas nodaļas vadītājs un pēdējos 11 gadus bijis ražošanas koordinators. 2020.gada laikā, pieņemot jaunus izaicinājumus, Viesturs bija SIA “Tenapors” ražošanas vadītājs un 2021.gada martā atgriezies AS “Cēsu alus” kā ražošanas un tehniskās daļas direktors.

2009.gadā ieguvis profesionālo bakalaura grādu uzņēmējdarbībā ar iegūto kvalifikāciju “Uzņēmumu un iestāžu vadītājs”. 2021.gadā papildinājis zināšanas Komercizglītības centra programmā “Produktīva ražošanas vadība”.

 

DITA SLOKA

FINANŠU, IT UN IEPIRKUMU DAĻAS VADĪTĀJA

AS „Cēsu alus” Finanšu un IT daļas vadītāja kopš 2009.gada. Pildījusi loģistikas daļas vadītājas pienākumus no 2016.gada oktobra līdz 2022.gada martam.

Uzņēmumā strādā no 2005.gada, kad pievienojās Cēsu alus komandai grāmatvedes amatā, bijusi arī galvenā grāmatvede.

Iepriekšējā darba pieredze saistīta galvenokārt ar grāmatveža profesiju dažādos uzņēmumos – kinokompānijā Baltic Film Services un autoapkopes uzņēmumā Sinhro-C.

2006.gadā ieguvusi bakalaura grādu ekonomikā Rēzeknes augstskolā. 2016.gadā ieguvusi maģistra grādu vadībzinātnē biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA. 2022.gadā ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā (EMBA) Rīgas Ekonomikas augstskolā.  2007.gadā iegūts Latvijas Grāmatvežu asociācijas Grāmatveža sertifikāts. 2016.gadā iegūts ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) sertifikāts.

Kopš 2007.gada ir Latvijas Grāmatvežu asociācijas biedre.

RUTA PĀVULIŅA

PERSONĀLA NODAĻAS VADĪTĀJA

AS “Cēsu alus” Personāla nodaļas vadītāja kopš 2020.gada novembra.

Rutai Pāvuliņai ir vairāk kā 20 gadu personāla vadības pieredze, kas gūta strādājot starptautisko mazumtirgotāju ķēdēs Narvesen un JYSK.

2004.gadā ieguvusi maģistra grādu vadībzinātnē (MBA) biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA un 2000.gadā iegūts pedagoģijas bakalaurs Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā.

Papildus iegūtas zināšanas un sertifikāti dažādu koučinga metožu pielietošanā, kā arī LEAN pieejas ieviešanā uzņēmumā.

 

JURĢIS OZOLIŅŠ

MĀRKETINGA VADĪTĀJS

AS “Cēsu alus” mārketinga vadītājs kopš 2022.gada augusta.

Iepriekš vadījis mārketingu tādos uzņēmumos kā Tet, TV3 Latvija, adidas NVS un adidas Baltics, strādājis vairākās radošajās reklāmas aģentūrās pie dažādu nozaru uzņēmumu zīmolu maiņām, komunikāciju stratēģijām un e-komercijas attīstības.

Izglītību ieguvis Vidzemes augstskolā, Viskonsinas universitātē ASV, Rīgas Biznesa skolas MBA programmā un Karlstades Universitātes starptautiskajā pakalpojumu vadības maģistru programmā Zviedrijā. Papildizglītību ieguvis Floridas un Kolorado universitātēs ASV, Sidnejas Universitātē Austrālijā un dažādās starptautiskās vadības un līderības programmās.

 

AGITA KĀRKLIŅA

KOMUNIKĀCIJAS VADĪTĀJA

AS “Cēsu alus” Komunikācijas vadītāja kopš 2016.gada aprīļa.

Iepriekšējā profesionālā darbība saistīta ar Mārketinga un komunikāciju speciālistes pienākumu veikšanu informāciju tehnoloģiju nozares uzņēmumā un pirms tam darbojoties personāla jomā.

2010.gadā ieguvusi Latvijas Universitātes sociālo zinātņu bakalaura grādu komunikācijas zinātnē, ar specializāciju sabiedriskajās attiecībās. 2022.gadā Rīgas Stradiņa universitātē ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grāds komunikācijas zinātnē, programmā “Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība”.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm