Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Ar iedvesmu no meistara!

Alus meistara izlase

Brūža alus ir Cēsu alus darītavas galvenā alus meistara Māra Gramberga īpaši izveidota alus sērija, ar domu apvienot klasisko ar jauno un atrast piemērotu garšu buķeti īstajiem baudīšanas brīžiem “ar odziņu” gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Vasarai lieliski piestāvēs vieglais un svaigais Aromātiskais, kas veldzēs tā baudītāju gan vienkārši karstā dienā, gan pēc labi padarīta darba vai aktīvas atpūtas. Nefiltrētais ir Cēsu alus darītavas lepnums jau vairāk nekā desmitgadi un tā pilnīgā garša lieliski saderēs ar latviskiem ēdieniem. Maigais un unikālais tumšais Rudzugraudu atveldzēs tos, kam parasta alus rūgtums par niknu. Samtainais ir alus, kas veido tīru, klasisku buķeti, kurā sabalansēts gan rūgtenums, gan saldenas notis, gan rauga asums un dzintara krāsa. Visbeidzot, Nefiltrētais bezalkoholiskais ir unikāls savā kategorijā un priecēs ar pilnvērtīgu alus garšu it visus jebkurā brīdī, kad jāsaglabā maksimāla domu skaidrība.

Brūža Veldze un Ogu brūvējumi iepriecinās visus jaunu un dabīgu garšu un aromātu meklētājus ārpus klasiska miestiņa 4 sastāvdaļām, kas mūsdienās gūst aizvien lielāku popularitāti visā pasaulē. Īsta un latviska alus meistara izlase.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm