Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Dzimis Cēsīs

Nemainīga kvalitāte

Cēsu Premium – tā ir kvalitāte, ko ciena alus baudītāji visā Latvijā un ārpus tās, ik malkā sajūtot Cēsu cilvēku radošo dvesmu. Mūsu pārliecība ir, ka Cēsu Premium ir pasaules līmeņa brūvējumi, kas lieliski piestāvēs ikvienai alus baudīšanas reizei. Mēs ticam un dati liecina, ka pēc tam, kad alus cienītāji ir izbaudījuši amatalus tendences, viņi vēlas atgriezties pie pārbaudītām vērtībām un nobaudīt patiesi vieglu un atspirdzinošu alus garšu – tieši tādu, kādai tai jābūt. Starp citu, mūsu alus meistari stāsta, ka augstas kvalitātes, dzidra lager alus pagatavošana prasa krietni daudz piepūles un laika. Alus sastāv no četrām lietām – ūdens, iesala, apiņiem un rauga. No šīm četrām sastāvdaļām, izmantojot gadu gaitā uzkrāto pieredzi un zināšanas, inovatīvas un modernas tehnoloģijas un iekārtas, tepat Cēsīs tiek radīts kas vienkāršs, bet reizē īpašs nemainīgā kvalitātē katrā pudelē un skārdenē.

Mūsu Premium līnijā ir 3 klasiski alus brūvējumi – divi gaišie lager ali Original un Amber, un viens tumšais Bohemian. Cēsu Premium Original – kraukšķīgs, atsvaidzinošs, sabalansēts un viegli dzerams. Cēsu Premium Amber – dzintarkrāsas lager alus no īpaša grauzdējuma iesala, kura garšas buķeti bagātina brūvēšanā izmantotie aromātiskie apiņi. Cēsu Premium Bohemian – samtains, tumšs, bet joprojām viegls alus. Karamelizētais iesals dod šim alum greznu sarkankoka krāsu un nedaudz saldenu garšu.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm