Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

20.07.20
Apbalvojumu “Cēsnieks 2020” saņem ZS “Kliģeni” īpašnieks Aleksandrs Raubiško

18.jūlijā Cēsu pilsētas svētku ietvaros AS “Cēsu alus” un “Cēsu novada pašvaldība” pasniedza ikgadējo apbalvojumu “Cēsnieks”. Šogad titula “Cēsnieks 2020” ieguvējs ir uzņēmējs, ZS “Kliģeni” un veikalu “Dārznieks” īpašnieks Aleksandrs Raubiško.

Aleksandrs Raubiško savu darba mūžu veltījis dārznieka profesijai un teju 20 gadus vada zemnieku saimniecību “Kliģeni” un veikalus “Dārznieks”. ZS “Kliģeni” ir zināmi ne tikai Cēsīs un Vidzemē, bet arī citviet Latvijā – pavasaros un vasarās pircēji straumēm plūst uz Cēsīm, lai iegādātos stādus, ziedus un dārzeņus. Aleksandrs ar sev raksturīgo aizrautību un darbīgumu, attīstījis un izveidojis apjomīgu siltumnīcu kompleksu un saimniecību. Pateicoties viņa izaudzētajiem ziediem, Cēsu pilsēta katru vasaru krāšņi rotājās un uzzied. 2019.gadā ZS “Kliģeni” saņēma Latvijas Būvniecības gada balvas atzinību par siltumnīcu pārbūvi Cēsīs.

Eva Sietiņsone, AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja: “Cēsis var lepoties ar daudziem uzņēmīgiem, talantīgiem un aizrautīgiem cilvēkiem, kuri pašaizliedzīgi, no sirds veic savu darbu un sniedz ieguldījumu pilsētas attīstībā. Šogad, saskaņā ar iedzīvotāju vērtējumu, “Cēsnieks 2020” tituls piešķirts uzņēmējam Aleksandram Raubiško. Paldies par viņa veikumu un aizrautību, vadot un attīstot “Kliģenu” saimniecību, kā arī rūpējoties par Cēsu pilsētas skaistumu. Novēlu, lai šis apbalvojums pamudina Aleksandru un citus cēsniekus vēl daudziem citiem iedvesmojošiem un cēliem darbiem.”

AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs sveic Cēsnieku 2020 – Aleksandru Raubiško

Kā akcentē Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, “šis apbalvojums ir likumsakarīgs, jo Aleksandra un viņa komandas darbs šo daudzo gadu garumā Cēsīm bijis neatsverams un nenovērtējams”. Vienlaikus J.Rozenbergs piebilst: “Aleksandra vārds un paveiktais nesaraujami caurvijas pilsētai – no koptajiem parkiem, krāšņajiem apstādījumiem un aprūpētajiem melnajiem gulbjiem līdz “Kliģenu” ziediem, stādiem un dārzeņiem kā pavasara vēstnešiem ik gadu. Veselību, veiksmi un izdošanos Aleksandram arī turpmāk!”

“Cēsnieks 2020” balvai izvirzītos kandidātus noteica žūrijas komisija, izvērtējot ievērojamākos notikumus un aktivitātes Cēsu pilsētas dzīvē. Starp 2020.gada balvas “Cēsnieks” kandidātiem bija Aleksandrs Raubiško, uzņēmējs, ZS “Kliģeni” īpašnieks; Natālija Krama, Cēsu Centrālās bibliotēkas direktore; Ģirts Mārtiņsons, Cēsu sporta kompleksa vadītājs, Latvijas U19 volejbola izlases treneris; “Sirdsapziņas ugunskurs” multimediāla vēstures ekspozīcija un tās izveidotāju komanda.

Ikvienam cēsniekam un Latvijas iedzīvotājam no 6. līdz 14.jūlijam bija iespēja balsot par komisijas izvirzītajiem kandidātiem un noteikt titula “Cēsnieks 2020” ieguvēju. Balsošana notika elektroniski www.cesnieks.lv, kā arī nogādājot balsošanas punktā kuponus no laikraksta “Druva”.

“Cēsnieks” ir akciju sabiedrības “Cēsu alus” iedibināts apbalvojums ar mērķi godināt personas, kuras izcili un no sirds veikušas savu darbu, un kuru veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas reputāciju. Kopš 1999.gada šis godpilnais nosaukums ir piešķirts 22 cilvēkiem, kuru vidū bijuši kultūras, zinātnes, uzņēmējdarbības, vēstures, sporta un sociālās sfēras pārstāvji.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm