Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

18.07.22
Apbalvojumu “Cēsnieks 2022” saņem ilggadējā Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore Gunta Bērziņa

16.jūlijā Cēsu pilsētas svētku ietvaros AS “Cēsu alus” un “Cēsu novada pašvaldība” pasniedza ikgadējo apbalvojumu “Cēsnieks”. Šogad titula “Cēsnieks 2022” ieguvēja ir Gunta Bērziņa, Cēsu Valsts ģimnāzijas (CVĢ) direktore.

Ilggadējā CVĢ direktore Gunta Bērziņa šogad dosies godam pelnītā atpūtā. Guntas profesionālajā vadībā ģimnāzija kļuvusi par izglītības kvalitātes simbolu Cēsu novadā un arī Latvijas skolu reitingā CVĢ regulāri ir līdere. Skolas audzēkņi gūst teicamus panākumus novada, valsts un pasaules olimpiādēs un zinātniski pētnieciskajos darbos.

Dita Sloka, AS “Cēsu alus” Finanšu, IT un iepirkumu daļas vadītāja: “Arī šogad apbalvojuma “Cēsnieks” kandidāti bija spēcīgi, katrs sniedzot ieguldījumu nozīmīgā jomā. Saskaņā ar iedzīvotāju vērtējumu, šogad godpilno “Cēsnieks” titulu saņem CVĢ direktore Gunta Bērziņa – tā ir pateicība par viņas ieguldījumu izglītības kvalitātes latiņas celšanā un vislabākajām skolas laiku atmiņām, kurās dalās Guntas bijušie audzēkņi.”

“Guntas Bērziņas un CVĢ vārds nevienam cēsniekam komentārus neprasa. Viņa ir personība, kura spējusi pulcēt un iedvesmot spējīgus pedagogus un audzēkņus, aizvedot skolu līdz izcilībai, kļūstot par vienu no labākajām mācību iestādēm valstī un pārstāvot gan Cēsis, gan Latviju starptautisko olimpiāžu arēnās,” akcentē Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, piebilstot, ka “balsojuma rezultāts ir likumsakarīgs un atspoguļo to lielo darbu, ko gadu gaitā Gunta Bērziņa ieguldījusi CVĢ, tās skolēnos un mācībspēkā un ko vienmēr atcerēsies ikviens, kurš saskāries ar viņas darbaspējām un enerģiju.”

“Cēsnieks 2022” balvai izvirzītos kandidātus noteica žūrijas komisija, izvērtējot ievērojamākos notikumus un aktivitātes Cēsu pilsētas dzīvē. Starp 2022.gada balvas “Cēsnieks” kandidātiem bija Gunta Bērziņa, Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore, Gints Berneckis, biedrības “BeTheLight” vadītājs un brīvprātīgais, Agris Tamanis, Draugiem Group dibinātājs un līdzīpašnieks, Gundars Kalniņš, Cēsu Kultūras un tūrisma centra Viduslaiku pils nodaļas vadītājs.

Ikvienam cēsniekam un Latvijas iedzīvotājam no 4. līdz 11.jūlijam bija iespēja balsot par komisijas izvirzītajiem kandidātiem un noteikt titula “Cēsnieks 2022” ieguvēju. Balsošana notika elektroniski www.cesnieks.lv, kā arī nogādājot balsošanas punktos kuponus no laikrakstiem “Druva” un “Cēsu Vēstis”.

“Cēsnieks” ir akciju sabiedrības “Cēsu alus” iedibināts apbalvojums ar mērķi godināt personas, kuras izcili un no sirds veikušas savu darbu, un kuru veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas reputāciju. Kopš 1999.gada šis godpilnais nosaukums ir piešķirts 24 cilvēkiem, kuru vidū bijuši kultūras, zinātnes, uzņēmējdarbības, izglītības, vēstures, sporta un sociālās sfēras pārstāvji.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm