Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

08.06.10
AS „Cēsu alus” – labākais darba devējs Vidzemē

Latvijas Darba devēju konfederācijas vērtējumā uzņēmums Cēsu alus ir atzīts par labāko darba devēju Vidzemē, saņemot atzinību „Par labas pārvaldības un sociālās atbildības principu iedzīvināšanu uzņēmējdarbībā un ieguldījumu Vidzemes reģiona attīstībā”.

Šogad LDDK Labāko darba devēju reģionā noteica balstoties uz uzņēmuma sniegto pašvērtējumu LDDK, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācijas kopīgi iniciētajā „Ilgtspējas indeksā”. Pirms pašvērtējuma iesniegšanas vērtēšanai, uzņēmumi apliecināja, ka tiem nav nodokļu parādu un to darbiniekiem netiek maksāta alga aploksnēs. Par labāko praksi un uzrādītajiem rezultātiem „Ilgtspējas indeksa” sadaļā “Darba vide”, LDDK pasniedza atzinības rakstus Labākajiem darba devējiem reģionos.

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone – Zatlere: „Darbinieki ir mūsu uzņēmuma vērtību virsotnē, rūpes par personāla motivāciju, stabilu un drošu darba vidi ir Cēsu alus prioritāte gan ekonomiskās labklājības laikā, gan tik sarežģītā laika posmā, kāds ir patlaban. 2009. gadā realizēto uzņēmuma darbības efektivizācijas projektu rezultātā AS „Cēsu alus” ir spējis ievērojami nesamazināt darbinieku skaitu un arī atalgojuma politiku saglabāt līdzšinējā līmenī.”

LDDK sociālā dialoga koordinatore Vidzemē Jolanta Vjakse norāda, ka šobrīd ir svarīgi uzslavēt un pateikties tiem darba devējiem, kas ne tikai veiksmīgi īsteno savus biznesa mērķus, bet arī atbildīgi izturas pret saviem darbiniekiem un sniedz ieguldījumu reģiona attīstībā. „Daudzviet izdevumu samazināšana un optimizācija pārmāc ilgtermiņa darbības plānošanu un skatu nākotnē, tādēļ savstarpēja atbildība un komunikācija starp darba devēju un darba ņēmēju ir būtiska, lai abas puses iegūtu un spētu pārvarēt radušās grūtības. Ar labāko darba devēju apbalvošanu mēs vēlamies pateikt paldies viņiem un parādīt labu piemēru arī citiem”.

2010. gadā AS „Cēsu alus” strādā 220 darbinieku, no kuriem 84% nodarbināti uzņēmuma ražotnē Cēsīs un Vidzemes reģionā. Tā kā Cēsu alus ir viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem pārtikas un dzērienu nozarē Latvijā, tad arī darbinieku skaita un apgrozījuma dinamika ir salīdzinoši intensīva; būtiski, ka attiecība starp kvalificēto darbaspēku un strādniekiem uzņēmumā ir līdzvērtīga 40% / 60%, kas Cēsu alu padara par perspektīvu darba devēju dažāda līmeņa kvalifikācijas darbaspēkam.

AS „Cēsu alus” ir reputācijas līderis un viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Vidzemes reģionā. Uzņēmums šogad sasniedzis sudraba līmeni „Ilgtspējas indeksā”, iepriekš saņēmis arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības apbalvojumus „Sociāli atbildīgs uzņēmums” un „Sadarbības partneris”.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm