Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

04.11.14
AS “Cēsu alus” piešķir stipendijas diviem Latvijas universitāšu studentiem

Lai veicinātu ilgtermiņa ieguldījumu Latvijas alus un dzērienu ražošanas nozares attīstībā un ilgtspējā, AS “Cēsu alus” izsludināja stipendiju konkursu studentiem. Izvērtējot saņemtos pieteikumus, divas stipendijas, 1500 eiro apmērā katra, tiks piešķirtas bakalaura studiju programmas studentiem Rūdolfam Roķim, kurš studē Rīgas Tehniskajā universitātē, un Igo Švēderam no Latvijas Lauksaimniecības universitātes.

Šī gada augustā AS “Cēsu alus” sadarbībā ar RTU Attīstības fondu izsludināja stipendiju konkursu topošajiem pārtikas tehnoloģijas speciālistiem. AS “Cēsu alus” stipendija izveidota ar mērķi veicināt ilgtermiņa ieguldījumu Latvijas alus un dzērienu ražošanas nozares attīstībā un ilgtspējā.

Konkursa rezultātā, izvērtējot pretendentu motivāciju un sekmību, tika pieņemts lēmums atbalstīt divu studentu pieteikumus, sniedzot viņiem iespēju iziet apmācību ciklu uzņēmumā, saņemt ikmēneša stipendiju 100 eiro apmērā studijām un papildus, izstrādājot studiju darbu saistībā ar ražošanas un uzņēmuma attīstības procesiem, saņemt 500 eiro stipendiju pēc darba iesniegšanas.

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone – Zatlere: „Ieviešot Cēsu alusstipendiju, atbalstām spējīgākos Latvijas studentus, kuri var sniegt intelektuālo un profesionālo pienesumu Latvijas alus un dzērienu ražošanas nozares attīstībā – izstrādājot pētniecisko darbu kāda nozarei aktuāla jautājuma risināšanā. Šis ir mūsu uzņēmuma ieguldījums Latvijas alus nozares ilgtspējā – piesaistot tās potenciāla veicināšanai un attīstībai jaunos profesionāļus.”

Apmācību posmi notiek no šā gada novembra līdz decembra beigām un no 2015. gada februāra līdz maijam. Tiem noslēdzoties, studentiem jāiesniedz izstrādāti studiju nobeiguma darbi un jāizstāv savā universitātē un uzņēmuma “Cēsu alus” speciālistiem.

Stipendiju konkursam tika aicināti pieteikties RTU Enerģētikas un Elektrotehnikas fakultātes, Transporta un mašīnzinību fakultātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģiju fakultātes bakalaura studenti. Balstoties uz iesniegtajiem dokumentiem, AS “Cēsu alus” sadarbībā ar RTU Attīstības fonda pārstāvjiem izvērtēja atbilstošākos pretendentus.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm