Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

10.07.13
AS „Cēsu alus” saņem CrefoCert Zelta līmeņa sertifikātu

CrefoCert sertifikāts apliecina uzņēmuma izcilo maksātspēju, augsto maksājumu disciplīnas kultūru un kopējo uzņēmuma stabilitāti. Sertifikātu piešķir SIA CREFO Rating, kas ir SIA Creditreform Latvija grupas uzņēmums.

Uzņēmumam CrefoCert sertifikāts ir stabilitātes un kvalitātes zīme, kas apliecina uzņēmuma stabilitāti, veicina kopējo uzņēmuma reputāciju un spēju izpildīt finanšu saistības. Pēc SIA Crefo Rating aprēķiniem tikai 5% Latvijas uzņēmumu atbilst CrefoCert sertifikāta iegūšanas kritērijiem, tāpēc tas ir īpašs izcilas maksātspējas apliecinājums konkurentu vidū.

Uzņēmumu novērtēšanu veic neatkarīgs un profesionāls uzņēmums, izmantojot objektīvu un precīzu vērtējumu, kas izstrādāts sadarbībā ar Creditreform Risk Management Vācijā. CrefoCert sertifikātu piešķir SIA CREFO Rating, kas ir SIA Creditreform Latvija grupas uzņēmums. Sertifikācijas procesā tiek izmantota detalizēta finanšu datu analīze, riska klases un CrefoScore indeksa aprēķini, kas attiecīgi atspoguļo maksātspējas rādītājus. Finanšu datu analīzē tiek izmantoti daudzveidīgi rādītāji, piemēram, uzņēmuma strukturālie dati (darbinieku skaits, uzņēmuma vecums, juridiskā forma u.c.), uzņēmējdarbības nozares riska indikatori, PVN maksātāju reģistra informācija, Creditreform kredītvēstures datubāze, informācija par maksātnespējas, likvidācijas, reorganizācijas un citiem procesiem.

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone – Zatlere: „Iegūtais sertifikāts apliecina mūsu uzņēmuma atbildīgo attieksmi un augsto maksājumu kultūras īstenošanu. Šis sertifikāts ir atpazīstams uzņēmuma finansiālās reputācijas instruments kā Latvijā, tā arī starptautiski, kas nodrošina uzticama un stabila sadarbības partnera reputāciju”.

Informācijai: AS „Cēsu alus” ir reputācijas līderis un viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Vidzemes reģionā. Uzņēmums ir iekļauts VID padziļinātās sadarbības programmā jeb „baltajā sarakstā”, kā arī jau kopš 2012.gada atzīts pa Labāko darba devēju Vidzemē. AS „Cēsu alus” ir zelta līmeņa dalībnieks Latvijas uzņēmumu Ilgtspējas indeksā un 2012.gadā uzrādījis vienu no straujākajiem kāpumiem Uzņēmumu Reputācijas topā, šogad ieņemot 17.vietu starp 150 Latvijas labākajiem uzņēmumiem.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm