Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

08.03.21
AS “Cēsu alus” un SIA “Piebalgas alus” dalībnieki noslēdz darījumu, kas paredz jaunu attīstības posmu “Piebalgas alum”

Alus darītavas “Piebalgas alus” dalībnieki ir noslēguši darījumu par uzņēmuma kapitāla daļu pārdošanu alus darītavai AS “Cēsu alus”. AS “Cēsu alus” ieguldījums un plašās distribūcijas iespējas ļaus “Piebalgas alum” kļūt pieejamākam alus cienītājiem visās tirdzniecības vietās un turpināt attīstību, radot unikālas alus šķirnes latviešu tradicionālā un craft alus segmentā. “Piebalgas alus” strādās kā atsevišķa alus darītava, turpinot piedāvāt Latvijas alus tirgū tradicionālo alu, kas brūvēts, izmantojot vaļējo raudzēšanas tehnoloģiju un pašu audzētu unikālu raugu.

SIA “Piebalgas Alus” dibinātājs Jānis Dūklavs: “Vairāk nekā 30 gadu laikā “Piebalgas alus” darītava ir ieguvusi noturīgu cienītāju pulku Latvijas tirgū ar tradicionāli latvisku produkta garšu un kvalitāti. Lai spertu tālāku soli pretī nākotnes izrāvienam, alus darītavas dibinātāji un akcionāri ir pieņēmuši lēmumu piesaistīt jaunu stratēģisko investoru. Esmu pārliecināts, ka AS “Cēsu alus” un “Olvi Grupas” dzērienu ražošanas pieredze un plašais tirgus nodrošinās vēl labāku pieejamību “Piebalgas alus” esošajiem cienītājiem, kā arī palīdzēs iegūt jaunus draugus un klientus. Nozīmīgs posms uzņēmuma un dibinātāju dzīvē būs noslēdzies. Par paveikto šo gadu laikā esmu pateicīgs visam darba kolektīvam, it sevišķi, ilggadīgajiem speciālistiem un darbiniekiem, kā arī daudzajiem sadarbības partneriem. Es novēlu uzņēmumam turpināt veiksmīgu attīstību ilgtermiņā!”

AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone: “Mēs ļoti augstu vērtējam “Piebalgas alus” unikālo pieredzi alus brūvēšanā un noteikti to saglabāsim arī turpmāk. Tā būs jauna iespēja mums, kā uzņēmumam, nodrošināt vēl daudzveidīgāku alus piedāvājumu nākotnē. Tāpat mums ir svarīga Vidzemes – sava reģiona – attīstība, tā ekonomikas izaugsme un darba vietu nodrošināšana. Tādēļ ir tikai likumsakarīgi, ka pieņēmām lēmumu paplašināt mūsu biznesa attīstību sava reģiona ietvaros.”

Piebalgas alus” ir iecienīts Latvijas alus baudītāju vidū. “Piebalgas alus” sortimentā ir sešas alus škirnes – Piebalgas alus, Mednieku alus, Jubilejas alus, Senču alus, Tumšais lux alus un Svētku alus.

Šobrīd Konkurences padomei iesniegts ziņojums, un darījuma noslēgšana plānota pēc tā izskatīšanas un apstiprināšanas Konkurences padomē. AS “Cēsu alus” un SIA “Piebalgas alus” apvienošanās tiks pabeigta pēc ziņojuma izskatīšanas un apvienošanās atļaujas saņemšanas no Konkurences padomes.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm