Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

19.06.18
Cēsu alus atkārtoti saņem augstāko novērtējumu Ilgtspējas indeksā – Platīna kategoriju

2018.gada Ilgtspējas indeksa noslēguma ceremonijā lielākā Latvijā ražojošā alus darītava AS Cēsu alus otro gadu pēc kārtas saņēmusi augstāko ilgtspējīga biznesa novērtējumu – Platīna kategoriju. Saņemtais novērtējums apliecina augsto sociālās atbildības kultūru un uzņēmuma ilgtspējas sniegumu, kā arī atklātību un caurskatāmību uzņēmuma darbībā un komunikācijā.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Ir liels gandarījums, saņemot šo augsto novērtējumu. Esmu pateicīga uzņēmuma darbiniekiem, jo mēs kopīgi strādājam, lai arvien uzlabotu Cēsu alus sniegumu un veidotu ilgtspējīgu uzņēmumu. Gada laikā mēs īstenojām vairākus nozīmīgus projektus darbinieku iesaistes un labsajūtas veicināšanai, klientu attiecību veidošanai, kā arī vides jautājumu sakārtošanai.”

Veicinot darbinieku iesaisti uzņēmumam būtisku lēmumu pieņemšanā un mērķu sasniegšanā, 2017.gadā Cēsu alus īstenoja unikālu apmācību un darbinieku iesaistes projektu, kurā iesaistījās vairāk kā puse uzņēmuma darbinieku un nodrošināja Cēsu alus produktu tirdzniecību divos lielos koncertos Rīgā. Projekts uzņēmuma darbiniekiem deva iespēju pieredzēt pilnu produkta dzīves ciklu – no grauda darītavā līdz alus glāzei klientu rokās un iegūt jauna līmeņa pieredzi darbā ar klientiem.

Vides jomā Cēsu alus mērķis ir pakāpeniski samazināt savas darbības ietekmi uz apkārtējo vidi. 2017.gadā iegūts energopārvaldības sistēmas sertifikāts atbilstoši ISO 50001 standartam, noteikti mērķi un aktivitātes energoresursu patēriņa samazināšanā. 2018.gadā plānots iegūt vides sertifikātu ISO 14001. Pērn Cēsu alus veicis arī izpēti par ražošanas procesā radušās CO2 gāzes otrreizējas izmantošanas iesējām un radītā iepakojuma (stikls, plastmasa, skārdenes) dzīves cikla izpēti. Tāpat uzņēmumā notiek vairāki digitalizācijas projekti, pēc iespējas atsakoties no dokumentu aprites papīra formā, kā arī uzlabojot servisa ērtumu darbiniekiem un klientiem.

Cēsu alus īsteno arī sociālu projektu Esi Neatkarīgs! – tā mērķis ir izglītot jauniešus par alkohola atkarību profilakses tematu, kā arī sniegt iedvesmu un atbalstu jauniešu motivācijai izdarīt atbildīgas izvēles. Līdz šim projektā izglītoti vairāk kā 1500 skolēni,  organizējot izglītojošus un iedvesmojošus seminārus un praktiskās nodarbības.

AS Cēsu alus Sociālās atbildības pārskatā ietverta informācija par uzņēmuma sociālās atbildības stratēģiju un mērķiem, īstenotajām aktivitātēm sociālās atbildības jomā. Ar jaunāko Cēsu alus Sociālās atbildības pārskatu var iepazīties šeit: https://www.cesualus.lv/wp-content/uploads/2018/05/CA_SA_parskats_2018.pdf

AS Cēsu alus Ilgtspējas indeksa novērtējumā piedalās kopš tā ieviešanas Latvijā 2010.gadā. Pirmajos trīs gados AS Cēsu alus saņēma Sudraba kategorijas novērtējumu, bet mērķtiecīgi attīstot uzņēmuma darbību un ilgtspējas sniegumu, no 2013.gada uzņēmuma veikums Ilgtspējas indeksā novērtēts ar Zelta līmeni un 2017.gadā – ar Platīna līmeni.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm