Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

26.07.17
Cēsu alus apbalvojums Cēsnieks 2017 – uzņēmējam Jurim Kozlovskim

22.jūlijā Cēsu pilsētas svētku ietvaros tika pasniegta ikgadējā AS “Cēsu alus” balva “Cēsnieks”. Šogad titula “Cēsnieks 2017” ieguvējs ir uzņēmējs Juris Kozlovskis.

Juris Kozlovskis ir būvniecības uzņēmuma SIA “Wolf System” valdes priekšsēdētājs. Viņa vadīto uzņēmumu Cēsīs novērtē kā uzticamu un dāsnu darba devēju, kas realizē mūsdienīgus un radošus būvprojektus. Īpaši tiek novērtēts Jura sniegtais atbalsts Cēsu izglītības iestādēm, sporta komandām un bērniem invalīdiem.

“Cēsnieks 2017” balvai izvirzītos kandidātus noteica komisija, izvērtējot ievērojamākos iepriekšējā gada notikumus un aktivitātes Cēsu pilsētas dzīvē. Starp 2017.gada balvas “Cēsnieks” kandidātiem bija Līga Priedīte, kordiriģente un Cēsu Mūzikas vidusskolas pasniedzēja, Ingus Laiviņš, ilggadējs Latvijas florbola līderis, Tālis Pumpuriņš, Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja vēsturnieks un Juris Kozlovskis, uzņēmējs. Ikvienam cēsniekam un Latvijas iedzīvotājam no 10. līdz 18.jūlijam bija iespēja balsot par komisijas izvirzītajiem kandidātiem un noteikt titula “Cēsnieks 2017” ieguvēju. Balsošana notika elektroniski www.cesnieks.lv vai nogādājot balsošanas punktos kuponus no laikrakstiem “Druva” un “Cēsu Vēstis”.

Eva Sietiņsone, AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja: “Cēsis var lepoties ar daudziem aktīviem un aizrautīgiem cilvēkiem, kas no sirds veic savu darbu un sniedz ieguldījumu pilsētas attīstībā. Apbalvojuma “Cēsnieks” komisijai katru gadu ir arvien lielāks izaicinājums izvēlēties un izvirzīt tikai dažus šī goda titula kandidātus. Ikviens balvas pretendents ir paveicis nozīmīgus darbus un saskaņā ar iedzīvotāju vērtējumu, “Cēsnieka 2017” tituls tiek piešķirts uzņēmējam Jurim Kozlovskim. Apsveicu Juri ar iegūto titulu!”

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs: “Man ir liels prieks, ka šogad apbalvojumu saņem Juris Kozlovskis, kurš ir lielisks mūsdienīga uzņēmuma vadītāja piemērs. Piemērs tam, kā veiksmīgi uzņēmumu vadīt un attīstīt, kā arī tam, cik svarīgas ir rūpes par darbiniekiem un atbildīga sociālā politika. Novēlu, lai balva sagādā gandarījumu par paveikto un kalpo kā labs pamudinājums veiksmīgi iesāktā ceļa turpināšanai!”

“Cēsnieks” ir akciju sabiedrības “Cēsu alus” iedibināts apbalvojums ar mērķi godināt personas, kuras izcili un no sirds veikušas savu darbu, un kuru veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas reputāciju. Kopš 1999.gada šis godpilnais nosaukums ir piešķirts 19 cilvēkiem, kuru vidū bijuši kultūras, zinātnes, vēstures, sporta un sociālās sfēras pārstāvji.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm