Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

24.07.18
Apbalvojumu Cēsnieks 2018 saņem Cēsu 1.pamatskolas direktore Anna Būre

21.jūlijā Cēsu pilsētas svētku ietvaros AS “Cēsu alus” un Cēsu novada pašvaldība pasniedza ikgadējo apbalvojumu “Cēsnieks”. Šogad titula “Cēsnieks 2018” ieguvēja ir ilggadēja Cēsu 1.pamatskolas direktore Anna Būre.

Anna Būre nesavtīgi veltījusi 45 darba gadus un sniegusi vērā ņemamu ieguldījumu izglītības jomas attīstībā, izskolojot daudzas cēsinieku paaudzes. Ar sirds siltumu un mīļumu Cēsu 1.pamatskola ir izveidota tāda, kāda tā ir šodien – vieta, kurā ienākot ikviens jūtās labi un ir gaidīts. Annas Būres ieguldījumu novērtē kolēģi, skolēni un viņu vecāki.

Eva Sietiņsone, AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja: “Cēsis var lepoties ar daudziem aktīviem un aizrautīgiem cilvēkiem, kas no sirds veic savu darbu un sniedz ieguldījumu pilsētas attīstībā. Apbalvojuma “Cēsnieks” komisijai katru gadu ir arvien lielāks izaicinājums izvēlēties un izvirzīt tikai dažus šī goda titula kandidātus. Šogad, saskaņā ar iedzīvotāju vērtējumu, “Cēsnieks 2018” tituls piešķirts Annai Būrei, ilggadējai Cēsu 1.pamatskolas direktorei. Anna Būre augustā dosies godam pelnītā atpūtā un šis apbalvojums ir kā pateicība par viņas mūža ieguldījumu.

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs sveic Annu Būri – apbalvojuma Cēsnieks 2018 ieguvēju

“Cēsnieks 2018” balvai izvirzītos kandidātus noteica žūrijas komisija, izvērtējot ievērojamākos notikumus un aktivitātes Cēsu pilsētas dzīvē. Starp 2018.gada balvas “Cēsnieks” kandidātiem bija Iveta Jermolājeva, jaunatnes lietu speciāliste, Mārtiņš Blūms, kalnu riteņbraucējs, Gundars Skudriņš, uzņēmējs un Anna Būre, Cēsu 1.pamatskolas direktore. Ikvienam cēsniekam un Latvijas iedzīvotājam no 6. līdz 17.jūlijam bija iespēja balsot par komisijas izvirzītajiem kandidātiem un noteikt titula “Cēsnieks 2018” ieguvēju. Balsošana notika elektroniski www.cesnieks.lv, kā arī nogādājot balsošanas punktos kuponus no laikrakstiem “Druva” un “Cēsu Vēstis”.

“Cēsnieks” ir akciju sabiedrības “Cēsu alus” iedibināts apbalvojums ar mērķi godināt personas, kuras izcili un no sirds veikušas savu darbu, un kuru veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas reputāciju. Kopš 1999.gada šis godpilnais tituls ir piešķirts 20 cilvēkiem, kuru vidū bijuši kultūras, zinātnes, vēstures, sporta un sociālās sfēras pārstāvji.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm