Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

29.05.17
Cēsu alus brūvēto alu novērtē ar Bordo karotīti

Lielākās Latvijā ražojošās alus darītavas Cēsu alus brūvētā alus šķirne “Cēsu Brūža Rūgtais” novērtēta ar Bordo karotīti. Bordo karotīte ir kvalitātes zīme, kas apliecina produkta augsto kvalitāti un produkta izcelsmi – alus brūvēts Latvijā. Atbilstības sertifikātu izsniedz Pārtikas un veterinārais dienests, pirms tam veicot pārbaudi atbilstošajam produktam.

„Bordo karotīte” ietilpst Nacionālajā pārtikas kvalitātes shēmā, un to var iegūt produkti, kas atbilst paaugstinātas kvalitātes prasībām un kuru pilns pārstrādes cikls notiek Latvijā. Patērētāji šos produktus var atpazīt pēc bordo krāsas karotītes ar norādi “Kvalitatīvs produkts”, kuras apakšmalā ir uzraksts “Ražots Latvijā”, tādējādi apliecinot, ka produkta pilns pārstrādes cikls noticis Latvijā.

Brūža alus ir Cēsu alus darītavas galvenā alus meistara Māra Gramberga īpaši veidota alus sērija, tajā iekļaujot trīs galvenās alus šķirnes – Brūža Samtainais, Brūža Nefiltrētais, Brūža Rūgtais. Alus sēriju ziemas periodā papildina portera alus šķirne.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm