Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

24.02.14
Cēsu alus iegulda darbinieku attīstībā

Meklējot iespējas darbinieku attīstībai, Cēsu alus 2013.gadā iesaistījās Valsts Izglītības attīstības aģentūras (VIAA) piedāvātajā mūžizglītības programmā “Leonardo da Vinci” mobilitātes projektā “Cilvēkiem darba tirgū”.

Meklējot iespējas darbinieku attīstībai, Cēsu alus 2013.gadā iesaistījās Valsts Izglītības attīstības aģentūras (VIAA) piedāvātajā mūžizglītības programmā “Leonardo da Vinci” mobilitātes projektā “Cilvēkiem darba tirgū”.

Uzņēmumam tas ir izdevīgs projekts, jo tiek segtas visas izmaksas, nav vajadzīgs līdzfinansējums. Kad līdzdalība projektā apstiprināta, tiek piešķirti 80 procenti finansējuma, bet pārējo finansējumu var saņemt, kad iesniedz projekta atskaites.

2013.gadā pieredzes apmaiņas praksē uz Somiju, uz Cēsu alus mātes kompāniju Olvi devās ražošanas un tehniskās daļas darbinieki – laboratorijas, tehniskās nodaļas, raudzētavas, pildīšanas nodaļu vadītāji, tehnologs, un galvenais aldaris, jo tieši ražošanā līdzīgā uzņēmumā ir visgrūtāk iegūt pieredzi Latvijā. Viņi tikās ar saviem tiešajiem kolēģiem un kopā divas nedēļas strādāja un pildīja prakses uzdevumus.

Trīs mēnešus pirms došanās mācībās uz Somiju Cēsu alus darbinieki mācījās angļu valodu, lai justos brīvāk, lai saziņā ar kolēģiem nebūtu nesaprašanās. Arī valodas apmācība paredzēta projektā.

Mēs labprāt dalāmies ar savu pieredzi, lai arī citi uzņēmēji uzdrīkstētos izmantot Leonardo da Vinci un citus ES piedāvātos projektus. Šis ir piemērs, ka jaunas zināšanas iegūt var ļoti veiksmīgi, ne vienmēr viss jāfinansē uzņēmumam.

bildee

Cēsu alus Laboratorijas vadītāja Laila Ābola un Jauno dzērienu ražošanas tehnoloģe Madara Siliņa praksē Somijā, Olvi grupas uzņēmumā.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm