Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

24.05.13
Cēsu alus iegūst zelta līmeņa novērtējumu Ilgtspējas indeksā

Uzņēmumu ilgtspējas un korporatīvās atbildības novērtēšanas projektā Ilgtspējas indekss Cēsu alus sasniedzis zelta līmeņa novērtējumu. Uzņēmuma sniegums īpaši novērtēts sabiedrības atbalsta projektu realizācijā.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.

Ilgtspējas indeksa metodoloģija balstīta uz ietekmīgāko globālo indeksu Dow Jones Sustainability Index un Business in the Community CR Index pieredzi. Lokalizētais indekss vērtē uzņēmumu sniegumu atbilstoši tieši Latvijai aktuāliem ekonomiskajiem, sociālajiem un vides jautājumiem, vienlaikus pārstāvot starptautiski atzītu izpratni par korporatīvās atbildības un ilgtspējas kritērijiem.

Zelta līmeņa grupā iekļūst uzņēmumi, kas demonstrē atklātību un caurspīdību, visus būtiskākos ilgtspējas aspektus komunicējot publiski. Tie tiecas paplašināt un pielāgot savus riska vadības procesus, iekļaujot tajos būtiskākos korporatīvās atbildības aspektus. Šo uzņēmumu korporatīvās atbildības stratēģija ietver skaidrus un izmērāmus mērķus.

Ilgtspējas indekss ļauj izvērtēt uzņēmuma sniegumu visos korporatīvās atbildības aspektos – vide, tirgus attiecības, darba vide un atbildība pret sabiedrību. Cēsu alusgalvenie ilgtspējīgas darbības nodrošināšanas virzieni ir produkta augstas kvalitātes uzturēšana, videi drošas ražošanas nodrošināšana, darba vides pilnveidošana, darbinieku attīstība un sociāli atbildīga komunikācija ar sabiedrību. Uzņēmums katru gadu definē arī noteiktas prioritātes minētajās jomās.

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone – Zatlere: „Atbildīga uzņēmējdarbība un atklāta komunikācija ir tā atbildība, kas jāuzņemas katram ilgtermiņā domājošam uzņēmējam. Pagājušajā gadā kā prioritātes izvirzījām jauniešu izglītošanu par alkohola atkarību, kā arī ieguldījumu pilnveidošanu vietējās kopienas labklājības veicināšanā. Šie projekti ir ieguldījums apzinīgas un atbildīgas nākotnes sabiedrības veidošanā un to atdeve jeb kopējais sabiedrības ieguvums ir ilgtermiņā vērtējami aspekti.”

AS „Cēsu alus” 2012.gada vērtējumā īpaši izcelts Sabiedrības sadaļā, novērtējot uzņēmuma sniegumu sabiedrības atbalsta projektos – ieguldījumu vietējās kopienas atbalstīšanā, darbinieku iesaisti sabiedrības atbalsta projektos. Uzņēmums 2012.gadā uzsāka alkohola atkarības profilakses projektu Latvijas skolās „Esi NEatkarīgs!”, turpināja darbinieku labdarības pasākumu „Labo domu tirdziņš” ar mērķi atbalstīt Cēsu nelabvēlīgo ģimeņu bērnu dienas centru „Saules taka”, kā arī vienojās ar Cēsu novada domi par jauna skeitparka būvniecību Cēsīs 2013.gadā.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm