Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

03.08.10
Cēsu alus jūlijā pārspēj iepriekš uzstādīto alus pārdošanas rekordu

 AS „Cēsu alus” 2010. gada jūlijā sasniedzis rekordlielus pārdošanas rezultātus. Kopā Latvijā uzņēmums jūlijā realizējis par 47% vairāk produkcijas kā pirms gada.Vislielākais pieaugums panākts tieši alus segmentā – palielinot alus pārdošanas apjomus par 55% salīdzinājumā ar 2009.gada jūliju un par 16% pārspējot šogad jūnijā sasniegtos rekordapjomus.

Alus segmentā pārsteidzošu rezultātu sasniedzis uzņēmuma galvenais produkts Cēsu Premium, kurš jaunā dizaina zaļajā pudelē pārspējis aizvadītā gada rezultātus par 70%. Jūlijā turpināja augt arī alus patēriņš skārdeņu iepakojumā – uzņēmums jūlijā realizējis par 67% vairāk alus skārdeņu iepakojumā nekā pērn, un par 8% vairāk kā jūnijā.

Pateicoties karstam laikam un labi apmeklētiem mūzikas festivāliem Positivus, Saldus saule un Fonofest, kā arī ļoti veiksmīgam jaunam produktam Cēsu Nefiltrētajam alum, arī HoReCa sektorā alus realizācijā sasniegts vērā ņemams pieaugums pret iepriekšējo gadu – 39%.

Vairāk nekā 2 reizes palielinājies arī uzņēmuma realizētais bezalkoholisko dzērienu apjoms. Ulmaņlaiku kvasa realizācija palielinājusies 2 reizes, bet Cēsu alus jau vairāk kā 30 gadus ražotā Klasiskā Limonāde sasniegusi savus rekordapjomus, pārdošanai pieaugot par 40% pret pagājušā gada jūlija mēnesi.

AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone Zatlere: „Karstuma rekordi Latvijā jūlijā rezultējušies apbsolūtos rekordos slāpes veldzējošo dzērienu – alus un bezalkoholisko dzērienu – segmentos. Esam gandarīti ar ražošanas un loģistikas departamentu veikumiem – rekordapjomus uzņēmums spēja nodrošināt kvalitatīvi – bez nozīmīgiem produktu iztrūkumiem un ar savlaicīgām piegādēm visā Latvijā.”

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm