Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

10.07.17
Cēsu alus laiž klajā jaunas klases pintes pudeli – tās radīšanā iegulda 200 000 eiro

Cēsu Premium ir spēcīgākais Cēsu alus zīmols, kas jau kopš 1999.gada ir pieejams Latvijas alus tirgū un pēdējos gados ir nepārspēti pirktākais alus zīmols Latvijā. Astoņpadsmit gadu pastāvēšanas vēsturē Cēsu Premium ir piedzīvojis dažādas pārmaiņas, un šogad – 2017.gadā – Cēsu Premium tiek pildīts jaunas klases dizaina pintes pudelē. Cēsu alus bija pirmā alus darītava, kas ieviesa pintes tilpuma formātu Latvijas alus tirgū, 2009.gadā izlaižot pintes tilpuma skārdenes un 2012. gadā – pintes stikla pudeli un tieši Cēsu Premium bija pirmā alus šķirne Latvijā, kas bija pieejama pintes tilpuma skārdenēs un pudelēs.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Lai arī Cēsu Premium ir stabils zīmols un ieņem pirmo vietu starp pārdotākajām alus šķirnēm Latvijā, mēs nepārtraukti domājam par inovācijām un attīstības iespējām Latvijas alus tirgū. Pētot pasaules tendences alus nozarē, esam radījuši jauna dizaina pintes pudeli, kas alus mīļus pārsteigs ar jaunu, modernu, premium klases un vizuāli pievilcīgu formu un dizainu. Esam gandarīti, ka varam realizēt savas idejas un vērot, kā tās iedzīvojas un attīsta Latvijas alus tirgu.”

Alus stikla pudelēs vienmēr ir bijis pieprasīts un tas aizņem vidēji 26% tirgus daļu no kopējā Latvijas alus tirgus iepakojumu segmenta, vasaras mēnešos pieaugot līdz 30% lielai tirgus daļai. Attīstot Cēsu Premium zīmolu, līdztekus arī Latvijas alus kultūru un alus tirgus iepakojuma segmentu, ir radīta kārtējā inovācija – Cēsu Premium pildīts jauna dizaina pintes pudelē. Pudeles dizains izstrādāts speciāli pēc Cēsu alus pasūtījuma, turklāt jaunā dizaina pudeles ir atgriežamas taras pieņemšanas punktos. Sekojot tendencēm pasaulē, jaunās Cēsu Premium pudeles dizainā izmantotas arī pudeles kakla folijas, kas Latvijas alus tirgū nav tik izplatītas. Pudeles kakla folijām ir ne tikai dizaina funkcija –  tās nodrošina arī iepakojuma higiēnisku lietošanu.

“Pasaules klases gājiens!” – tāds ir jaunais Cēsu Premium reklāmas kampaņas sauklis. Tas raksturo gan pasaules premium klases alus līmeni, gan arī jauno, pasaules līmeņa pintes pudeles dizainu, kas radīts pēc individuāla pasūtījuma. Investīcijas jaunā pudeles dizaina izveidē ir 200 000 eiro.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm