Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

01.09.21
Cēsu alus nosūta sveicienu 3275 bērniem visā Latvijā ar mācību gada sākumu

Uzņēmums Cēsu alus sarūpējis dāvanu Latvijas sociālās aprūpes centru, ģimenes atbalsta centru, bērnu un jauniešu centru, kā arī SOS bērnu ciematu aprūpē esošiem bērniem. Sveicot ar jauna mācību gada sākšanos, katrs bērns dāvanā saņems dzirkstošo limonādi “Limpanietis”, “Limpo” klasisko limonādi un “Aura” smūtijus. Cēsu alus labdarības akcijā kopumā ziedoti 5500 litri bezalkoholisko dzērienu.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “No sirds esam pateicīgi organizācijām un cilvēkiem, kuri nesavtīgi rūpējās un sniedz atbalstu bērniem. Arī šogad turpinām iesākto tradīciju un īstenojam labdarības kampaņu, sveicot bērnus visā Latvijā ar jauna mācību gada sākšanos. Esam apzinājuši visus Latvijas reģionus un šogad apsveicamo bērnu skaits ir gandrīz dubultojies – nosūtījām sveicienu 3275 bērniem. Skolas gaitu uzsākšana ir svarīgs notikums ikvienam bērnam un ģimenei, tādēļ vēlamies radīt prieku un svētku noskaņu.”

Kaspars Markševics, Latvijas Bērnu atbalsta fonda vadītājs: “Vērtīgi katram cilvēkam apzināties, ka visa pamatā katrs bērns ir pelnījis izaugt drošā vidē kur to saprot, mīl un pieņem, neraugoties uz dzīves nobruģētiem pagriezieniem. Arī Fonds 27 gadu laikā, sniedzot bērniem atbalstu, ir audzis, mainījies un pilnveidojies, kur visa pamatā ir nepieciešamība apmierināt katra bērna vajadzību. Spēkus es smeļos savā komandā un bērnu smieklos – smaidīsim un darīsim visu, lai mūsu bērni būtu laimīgi!”

Kopumā Cēsu alus nosūtījis sveicienu uz 45 organizācijām, kurās ikdienā rūpējās par bērniem, kuri palikuši bez vecāku aprūpes vai aug sociālā riska ģimenēs – tie ir sociālās aprūpes centri, jauniešu mājas, SOS bērnu ciemati, ģimenes atbalsta centri un labdarības organizācijas visā Latvijā.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm