Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

01.09.22
Cēsu alus nosūta sveicienu 3752 bērniem visā Latvijā ar mācību gada sākumu

Uzņēmums Cēsu alus, īstenojot ikgadējo labdarības kampaņu, sarūpējis dāvanu Latvijas sociālās aprūpes centru, ģimenes atbalsta centru, bērnu un jauniešu centru, kā arī SOS bērnu ciematu aprūpē esošiem bērniem. Sveicot ar jauna mācību gada sākšanos, katrs bērns dāvanā saņems dzirkstošo limonādi “Limpanietis” un “Limpa” sulas. Cēsu alus labdarības akcijā kopumā ziedoti vairāk kā 5400 litri bezalkoholisko dzērienu.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Ik gadu, svinot skolas gaitu sākšanos, mēs nosūtam sveicienu organizācijām, kuras ikdienā rūpējās un atbalsta bērnus visā Latvijā. Esam apzinājuši organizācijas un šogad sveicienu saņems 3752 bērni. Līdzcilvēku atbalsts ir ļoti nozīmīgs, tādēļ esam pateicīgi ikvienam, kas nesavtīgi sniedz atbalstu bērniem.”

Kopumā Cēsu alus nosūtījis sveicienu 43 organizācijām, kurās ikdienā rūpējās par bērniem, kuri palikuši bez vecāku aprūpes vai aug sociālā riska ģimenēs – tie ir sociālās aprūpes centri, jauniešu mājas, SOS bērnu ciemati, ģimenes atbalsta centri un labdarības organizācijas visā Latvijā. Cēsu alus īsteno šo labdarības kampaņu kopš 2018. gada.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm