Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

04.09.18
Cēsu alus nosūta sveicienu bērniem visā Latvijā ar mācību gada sākumu

Uzņēmums Cēsu alus sarūpējis dāvanu Latvijas bērnu namu, sociālās aprūpes, ģimenes atbalsta centru, kā arī SOS bērnu ciematu aprūpē esošiem bērniem, sveicot ar skolas sākšanos un katram bērnam dāvinot dzirkstošo limonādi Limpanietis. Limonādes sūtījumam klāt pievienota arī apsveikuma kartiņa, ko radošā darbnīcā izveidojuši Cēsu alus darbinieku bērni.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Jauna mācību gada sākšanās ir svarīgs notikums ikvienam bērnam, tādēļ vēlējāmies sagādāt nelielu pārsteigumu, radīt prieku un svētku noskaņu bērniem, dāvinot mūsu bezalkoholisko dzirkstošo dzērienu Limpanietis.”

Ilze Paleja, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore: “Esam pateicīgi ikvienam sociāli atbildīgam uzņēmumam, kas nāk mums talkā un palīdz radīt svētku sajūtu bērniem, kuri dzīvē piedzīvojuši arī ne tik gaišus brīžus. Uzņēmumu atbalsts mums ir ļoti nozīmīgs gan nodrošinot ikdienas atbalstu bērniem, gan radot šādus – īpašus prieka brīžus svētku dienās.”

Cēsu alus vadība personīgi dosies sveikt bērnus Vidzemes reģionā, apmeklējot Valmieras SOS bērnu ciematu un Skangaļu muižas “Mājas ģimenes atbalstam” bērnu māju un krīzes centru Priekuļos.

Kopumā sveiciens ar dzirkstošo limonādi Limpanietis izsūtīts uz 45 vietām, kurās ikdienā rūpējās par bērniem, kuri palikuši bez vecāku aprūpes vai aug sociālā riska ģimenēs – tie ir bērnu nami, sociālās aprūpes centri, jauniešu mājas, SOS bērnu ciemati un ģimenes atbalsta centri visā Latvijā. Papildus 1428 limonādes Limpanietis pudeles nosūtītas uz Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas SOS Ģimeņu atbalsta centriem Bauskā, Īslīcē un Rīgā, kas sniedz atbalstu apmēram 500 bērniem. Cēsu alus labdarības akcijā kopumā ziedotas 5010 dzirkstošās limonādes Limpanietis pudeles jeb 3757.5 litri.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm