Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

28.03.12
Cēsu alus paplašina importa alus portfeli ar pasaulē populāriem zīmoliem – Krušovice un Edelweiss

Noslēdzot sadarbības līgumus ar divām alus lielvalstu alus darītavām, Cēsu alus kļuvis par Čehijas alus zīmola Krušovice un Austrijas – Edelweiss oficiālo izplatītāju Latvijā.

Šī gada martā Latvijas alus tirgus tiks papildināts ar trīs jaunām importa alus šķirnēm –Krušovice Imperial, Krušovice Černe un Edelweiss.

Krušovice ir viens no senākajiem Čehijas alus zīmoliem un sevi pozicionē kā “alu, kasbrūvēts karaļiem”. Kopš 1581.gada alus tiek ražots Royal Krušovice Brewery un tā ražošanas vieta nav mainījusies..

Krušovice zīmolu Latvijā pārstāvēs Imperial – gaišā alus šķirne un Černe – īpaši bagātīgas garšas tumšā alus šķirne. 2011.gadā Londonas prestižajā Beer Chalange konkursā šīs alus šķirnes ieguva zelta un sudraba medaļas. Krušovice Černe alus zīmols īpašs ar to, ka tiek ražots jau vairāk kā 100 gadus un šīs alus šķirnes ražošana nekad nav tikusi pārtraukta.

Savukārt Edelweiss ir īpašs Austrijas kviešu baltalus ar medainu pēcgaršu. Alus pēc oriģinālas receptes tiek ražots kopš 1475. gada. Alus raudzēšanā tiek izmantots īpašs raugs. Tas piešķir alum tā piesātināto un aromātisko garšu, kas to atšķir no citiem kviešu aliem.

Šīs alus šķirnes nav svešas īpaši izsmalcinātiem alus gardēžiem arī Latvijā, kas tās līdz šim varēja atrast dažās tirdzniecības vietās. Cēsu alus pārstāvniecība, šiem zīmoliem nodrošinās plašāku pozicionēšanos un mārketinga aktivitātes visās lielākajās Latvijas tirdzniecības vietās.

Krušovice un Edelweiss ievērojami paplašina Cēsu alus importa alus portfeli, kurā šobrīd jau ir pasaulē populārais Heineken alus, kas tiek importēts no tā izcelsmes valsts Nīderlandes, alus zīmols Sandels no Somijas un Lidsko­je Pivo no Baltkrievijas, kas Latvijā pāris gadu laikā jau ir ieņēmis 2.vietu importa alus zīmolu segmentā.

Līdz ar jaunu importa zīmolu ieviešanu Cēsu alus produktu portfelī, tiek plānots sasniegt 10% tirgus daļu no Latvijā pārstāvēto rietumvalstu alus zīmolu segmenta.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm