Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

27.02.12
Cēsu alus paplašina sidra segmentu Latvijā

Attīstot sidra tradīcijas Latvijā un piedāvājot patērētājiem plašāku sortimentu, Cēsu alus piedāvā jaunus produktus gan sidra zīmola Fizz sērijā, gan iepazīstinot patērētājus ar jaunu importa premium kategorijas sidru.

Cēsu alus ieņem līderpozīcijas Latvijas sidra tirgū 2011.gadā aizņemot 54% tirgus daļu pēc realizācijas apjomiem (TheNielsenCompany dati). Neskatoties uz sidra tirgus izaugsmes ierobežošanu ar nekonkurētspējīgas nodokļu politikas nosacījumiem, kas nosaka, ka akcīzes nodoklis sidram Latvijā irdivas reizes augstāks kā Igaunijā un piecas reizes augstāks kā Lietuvā,Cēsu alus realizē vīziju būt dzērienu tirgus attīstības līderim un paplašina sidra tirgus sortimentu, dažādojot to ar jauniem produktiem. Šogad šajā segmentā tiek ieviesti divi jauni produkti.

Paplašinot Latvijā populārākā sidra zīmola Fizz līniju, Cēsu alus piedāvā sidru Fizz Fragolino. Iedvesmojoties no pasaulē populārā Fragolino meža zemeņu dzirkstošā vīna, ir radīts sidrs, kā pamatnots, bez ierastās sidra bāzes – ābolu vīna, ir zemeņu un sarkano vīnogu garšas buķete.

Otrs jaunums Latvijas sidra tirgū ir Cēsu aluspārstāvētais importa premiumkategorijas sidrs Sherwood – angļu tradīcijās izturēts ābolu un bumbieru garšas sidrs, kas gatavots pēc klasiskas, tradicionālas sidra raudzēšanas metodes.

AS “Cēsu alus” mārketinga nodaļas vadītāja Inese Kublicka: “Gan Fizz Fragolino, gan importa sidra zīmols Sherwood mums palīdz paplašināt sidra cienītāju redzesloku šajā dzērienu kategorijā, kā arī iepazīstināt ar plašo sidra garšu dažādību un darināšanās metožu specifiku. Abi sidri ir ļoti atšķirīgi – Fizz Fragolino papildina Fizz zīmola plašo garšu sēriju ar izteiksmīgu un piesātinātu zemeņu garšu, savukārt Sherwood ir sidra dzimtenes – Anglijas – sidra darināšanas metodes klasisks paraugs.”

Sidrs Fizz Fragolino pildīts izsmalcināta dizaina 0,5l skārdenē,savukārt importa sidrsSherwood ar ābolu un bumbieru garšu pildīts 0,33l elegantā stikla pudelē. Abi sidri satur 4,7% alkohola, kas ir klasiska alkoholiskā sidra stiprums. Abi produkti pieejami tirdzniecībā jau marta sākumā.

jaunie-sidri_2012-02-29 (1)

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm