Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

05.05.16
Cēsu alus par godu Cēsu pilsētas 810 gadu jubilejai rada īpašu Cēsu Premium Select alus šķirni

AS Cēsu alus papildinājusi vadošā alus zīmola Cēsu Premium līniju ar jaunu alus šķirni Cēsu Premium Select, kas veltīta Cēsu pilsētas 810 gadu jubilejai. Cēsu Premium Select ir augstvērtīgs premium klases alus, pildīts 0,568 l stikla pudelē, ar īpašu etiķeti, norādot, ka alus brūvēts par godu Cēsīm. Alus izcilo garšu un kvalitāti nodrošina pasaules klases brūvēšanas tehnoloģija un ražošanā izmantotās augstvērtīgās izejvielas.

Cesu_Premium_Select

Eva Sietiņsone, AS Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Cēsu alus nepārtraukti investē jaunu alus šķirņu attīstībā un Cēsu Premium Select ir viens no šī gada jaunumiem, ko piedāvāsim alus cienītājiem. Īpaši brūvētais Cēsu Premium Select ir mūsu – Cēsu alus darbinieku, cēsnieku – veltījums savai pilsētai nozīmīgajos svētkos. Mūsu alus meistari ir radījuši jaunu alus šķirni ar piesātinātāku iesala aromātu un apiņu buķeti aromātā, kuru veido klasisko apiņu izlase. Cēsu Premium ir pārdotākā (saskaņā ar pētījumu aģentūras Nielsen datiem) alus šķirne Latvijā un esmu pārliecināta, ka alus cienītāji novērtēs arī īpaši brūvēto Cēsu Premium Select.”

AS Cēsu alus iesaistījies jūlijā gaidāmo Cēsu pilsētas svētku Cēsis 810 atbalstīšanā un organizēšanā un svētku ietvaros ar prieku sagaidīs pilsētas viesus, lai izglītotu par alus rašanās vēsturi un ļautu svētku viesiem iepazīt alus darīšanas procesu. Savukārt jauniešiem būs iespēja piedalīties un vērot BMX, Inline un skeitborda sacensības, kas notiks AS Cēsu alus izveidotajā Dynamit skeitparkā.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm