Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

17.11.22
Cēsu alus paraksta Ilgtspējas kodeksu

16.novembrī Cēsu alus pievienojās atbildīgai iniciatīvai, parakstot Ilgtspējas kodeksu, ko izstrādājis Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts. Kodekss apvieno uzņēmumus, kuri īsteno atbildīgu un godprātīgu uzņēmējdarbību, kā arī ir gatavi mazināt negatīvo ietekmi vides, sociālajos un pārvaldības aspektos. Šobrīd Kodeksu kopumā parakstījuši 18 uzņēmumi.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja, atzīst, ka ilgtermiņā domāt un rīkoties atbildīgi un ilgtspējīgi – ir pieeja, ar kādu uzņēmums Cēsu alus darbojas jau vairākus gadus. Kopš pirmsākumiem esam piedalījušies Ilgtspējas indeksa novērtējumā, kas mums mērķtiecīgi ļāvis attīstīt savu ilgtspējas sniegumu un soli pa solim tuvoties noteikto ilgtspējas mērķu sasniegšanai. Parakstot Ilgtspējas kodeksu, mēs publiski apliecinām savu apņēmību rīkoties saskaņā ar ilgtspējīgas prakses principiem un parūpēties, lai katrs lēmums un darbība uzņēmumā ir ilgtspējīga.

Ilgtspējas kodekss pieejams šeit: www.ilgtspejaskodekss.lv

 

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm