Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

26.10.21
Cēsu alus piedāvā divus sezonālus porterus – Cēsu Premium Baltijas porteri un Brūža alus aveņu porteri

Oktobrī tirdzniecības vietās pieejami divi jauni Cēsu alus portera ali – Cēsu Premium Baltijas porteris un Brūža alus aveņu porteris. Jauno garšu radīšanā kopējās investīcijas sasniedz 30 000 EUR.

Cēsu alus darītavā tradicionāli rudens un ziemas tumšajiem vakariem tiek radītas īpašas portera alus receptes dažādiem alus baudītājiem, kas meklē un ir gatavi nobaudīt tumšāku, tumīgāku un garšu bagātāku alu.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Ik gadu mēs sekojam līdz alus baudītāju izvēlei un attīstām gan klasiskās portera šķirnes, gan eksperimentējam ar ekskluzīvām garšu variācijām. Šogad alus baudītājiem piedāvājam divus porterus – klasisko Baltijas porteri Cēsu Premium Baltic Porter un Brūža alus aveņu porteri, kam brūvēšanas procesā pievienotā aveņu sula rada neatkārtojamu garšas buķeti.“

Cēsu Premium Baltic Porter – Baltijas porteris ir unikāls, mūsu reģionam raksturīgs tumšā alus stils. Cēsu Premium Baltijas porterim ir raksturīga tumša vara nokrāsa, ko izgrezno biezas putas. Tā bagātīgajā garšā un smaržā jaušamas grauzdētas karameles notis ar vieglu rūgtuma pieskaņu pēcgaršā. Baltijas porteris no tradicionālā Anglijas portera atšķiras ar alus brūvēšanas tehnoloģiju – tradicionāli portera alus pagatavošanā izmanto augšējās rūgšanas raugus, bet Baltijas portera pagatavošanā tiek izmantoti apakšējās rūgšanas raugi.

Brūža alus līnija papildināta ar Brūža alus Aveņu porteri – alus savu portera garšas spēku smeļas dažādos karameļu iesalos, bet papildu tumīgumu tam piešķir Zelta auzu iesals. Brūvēšanas procesā pievienotā aveņu sula sniedz neatkārtojamu garšu un piešķir alum necaurspīdīgu vara krāsu ar sarkanu akcentu.

Portera alus savu aromātu un garšas pilnību atklāj pie +14°C…+16°C, un tā baudīšana rekomendējama no stikla glāzes.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm