Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

06.02.17
Cēsu alus saņem “Latvijas alus gada balvu 2016” trīs nominācijās

3.februārī  Dikļu pilī svinīgā ceremonijā tika sumināti “Latvijas alus gada balvas 2016” laureāti. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, akciju sabiedrība “Cēsu alus” saņēma balvas vairākās nominācijās, šogad pēc balvas dodotes trīs reizes.

“Cēsu alus” saņēma “Latvijas alus gada balvu 2016” trīs nominācijās: 

Lielākais eksporta pieaugums un jaunu eksporta tirgu meklēšana;

Gada reklāmas tēls, novērtējot “Brūža alus” zīmola reklāmu, kurā piedalās “Cēsu alus” Galvenais alus meistars Māris Grambergs. “Brūža alus” sērija, kopš tās tapšanas brīža, tikai 2 gados ir iekarojusi stabilu pozīciju starp populārākajiem zīmoliem Latvijas alus tirgū;

Videi draudzīgākais uzņēmums, jo veic regulārus un stabilus ieguldījumus uzņēmuma modernizācijā un attīstībā, ieguldījumu savā pilsētā un sociāli atbildīgā uzņēmējdarbībā. Par CO2 izmešu samazināšanu atmosfērā AS “Cēsu alus” tika pasniegts LR VARAM Atzinības raksts.

 

“Latvijas alus gada balvu” pirms sešiem gadiem iedibināja biedrība “Alus brālība”, lai godinātu alus darītāju nozares profesionāļus, stiprinātu nozarē strādājošo pašapziņu, kā arī veicināt alus ražošanas un lietošanas tradīciju attīstību un popularizēt nozares ieguldījumu valsts ekonomiskās dzīves izaugsmē un veicinātu alus darītavu savstarpējo sadarbību. Šajā laikā “Latvijas alus gada balva” kļuva par gada nozīmīgāko pasākumu Latvijas alus ražotājiem, kurā izcelt labākos sasniegumus.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm