Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

21.06.22
Cēsu alus saņem Platīna kategorijas novērtējumu Ilgtspējas indeksā

Ilgtspējas indeksa ekspertu vērtējumā alus darītava AS Cēsu alus sesto gadu pēc kārtas ieguvusi Platīna kategorijas novērtējumu. Saņemtais ilgtspējīga biznesa novērtējums apliecina augsto sociālās atbildības kultūru un uzņēmuma ilgtspējas sniegumu darba vides, vides, sabiedrības un citos ilgtspējas aspektos, kā arī atklātību un caurskatāmību uzņēmuma darbībā un komunikācijā.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Paldies Cēsu alus darbiniekiem par ieguldījumu uzņēmuma ilgtspējīgas darbības nodrošināšanā. Pēdējos gados esam saskārušies ar daudziem izaicinājumiem un esam pārliecinājušies, ka tikai ilgtermiņā domājot un rīkojoties ilgtspējīgi, ir iespējams tikt galā ar šiem izaicinājumiem. Mēs nepārtraukti ieguldām mūsu darbinieku attīstībā un darba vides pilnveidošanā, rodam risinājumus energoefektīvākai un dabai draudzīgākai produktu ražošanai, sniedzam atbalstu vietējai kopienai un īstenojam daudzas citas ilgtspējas iniciatīvas.”

2021.gadā uzņēmums veica nozīmīgas investīcijas biznesa attīstībā, iegādājoties Piebalgas alus darītavu un stiprinot tradicionālā alus tirgus attīstību, stratēģiski attīstot bezalkoholisko dzērienu segmentu, tika iegādāts ūdens zīmols Everest. Liela uzmanība veltīta darbinieku attīstībai un labbūtībai – tika īstenots darbinieku iesaistes un apmierinātības pētījums, uz kā pamata veidots attīstības plāns nākamajam periodam, kā arī organizētas darbinieku labbūtības meistarklases. Tāpat nodibināta darbinieku Uzticības padome, kuras mērķis ir veicināt pozitīvas un drošas darba vides kultūru, nodrošinot darbinieku interešu pārstāvniecību, iesaistoties darba aizsardzības un darba vides uzlabojumu projektu izstrādē un realizācijā. 2021. gadā Cēsu alus īstenoja Better Future kampaņu – tās ietvaros uzņēmums veic vairākas vides iniciatīvas labākas nākotnes vārdā, piemēram, izmantojot Cēsu Premium alus pudeļu etiķetes un skārdenes izglīto patērētājus par vides iniciatīvām. 2021. gadā notika arī sagatavošanās depozīta sistēmas ieviešanai, sniedzot konsultācijas un atbalstu klientiem un sadarbības partneriem. Cēsu alus ražotnē veikti arī citi nozīmīgi energoefektivitātes, investīciju, darba vides uzlabošanas projekti, kā arī notikusi biznesa procesu attīstība, lai klientiem nodrošinātu augstākās kvalitātes produktus un servisa līmeni. Tāpat Cēsu alus ik gadu ziedo vairāk kā 40 000 dzērienu litrus dažādiem labdarības, kultūras un sporta pasākumiem.

AS Cēsu alus Ilgtspējas indeksa novērtējumā piedalās kopš tā ieviešanas Latvijā 2010.gadā. Pirmajos trīs gados AS Cēsu alus saņēma Sudraba kategorijas novērtējumu, bet mērķtiecīgi attīstot uzņēmuma darbību un ilgtspējas sniegumu, no 2013.gada uzņēmuma veikums Ilgtspējas indeksā novērtēts ar Zelta līmeni un kopš 2017.gada – ar Platīna līmeni.

AS Cēsu alus katru gadu izdod Sociālās atbildības pārskatu, kurā ietverta informācija par uzņēmumā noteikto sociālās atbildības stratēģiju un mērķiem, īstenotajām aktivitātēm un plāniem katrā no definētajām atbildības jomām. Ar jaunāko Cēsu alus Sociālās atbildības pārskatu var iepazīties šeit: https://ej.uz/SA_parskats_2022

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm