Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

02.11.16
Cēsu alus saņem labas prakses balvu – Zelta ķivere

28.oktobrī svinīgā ceremonijā alus darītava Cēsu alus saņēma labas prakses balvu  darba aizsardzībā «Zelta ķivere», kas pasniegta uzņēmumiem, kuri izrādījuši lielākās rūpes par veselīgu darba vidi un strādājošo darba mūža paildzināšanu.

zelta_kivere_cesu-alus_31-10-2016

Cēsu alus Personāla daļas vadītāja Daiga Ozoliņa-Punāne, darba aizsardzības un vides speciāliste Kristīne Kursīte, Cēsu alus Pensionāru kluba vadītājs Kārlis Tomsons, saņemot balvu.

Cēsu alus balvu saņēma par ilga darba mūža veicināšanu, organizējot specifiskus pasākumus, kas īstenoti gados vecākiem uzņēmuma darbiniekiem. Uzņēmums šogad rīkoja īpaši senioriem paredzētas veselīga dzīvesveida nodarbības un meistarklasi. Pasākumu veiksmes pamatā bija personīga attieksme, kā arī senioriem interesanta un piemērota programma. Papildu ilgtermiņa ieguvums ir arī kolēģu tuvāka iepazīšana, kas palīdz uzturēt vieglāku un mazāk formālu darbinieku savstarpējo komunikāciju, veicot ikdienas pienākumus.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja, uzsver: “Esam priecīgi un gandarīti, saņemot Latvijas augstāko novērtējumu darba drošībā – Zelta ķivere, kas apliecina, ka Cēsu alus labo praksi augstu novērtē arī ārpus uzņēmuma. Rūpes par darbinieku labsajūtu un labklājību ir pamats, lai darba vietā darbinieki justos labi, droši un lai darba vide būtu motivējoša ikvienam darbiniekam, neatkarīgi no vecuma.

16% no uzņēmumā strādājošajiem darbiniekiem ir vecumā virs 50 gadiem. Īstenojam dažādas aktivitātes, lai rūpētos par šo darbinieku veselību un veicinātu viņu darba mūža ilglaicīgumu, savukārt Cēsu alus Pensionāru klubā pulcinām uzņēmuma bijušos darbiniekus. Pensionāru klubs veiksmīgi darbojas jau trešo gadu un šajā laikā kopīgi svinēti svētki, realizēti daudzi pasākumi un ekskursijas, tādējādi ļaujot Cēsu alus bijušajiem darbiniekiem saglabāt saikni ar uzņēmumu un būt sociāli aktīviem, vairot labsajūtu un dzīvesprieku. Pateicamies Pensionāra kluba vadītājam Kārlim Tomsonam par entuziasmu, pulcinot un atbildīgi vadot Pensionāru klubu.”

Valsts darba inspekcijas direktors Renārs Lūsis norādīja, ka labas prakses balvu «Zelta ķivere» šogad saņem uzņēmumi, kas ne tikai izpilda minimālās normatīvajos aktos noteiktās darba aizsardzības prasības, bet arī patiesi rūpējas par veselības veicināšanu darba vietās un darbinieku labsajūtu, kas tieši ietekmē darbinieku darbaspējas un līdz ar to arī uzņēmuma produktivitāti.

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra (EU-OSHA) sadarbībā ar Valsts darba inspekciju (VDI) šogad kampaņas «Drošs un veselīgs darbs jebkurā vecumā» ietvaros izvērtēja uzņēmumu un organizāciju īstenotos pasākumus strādājošo darbaspēju saglabāšanai un darbinieku spējām atbilstoša darba nodrošināšanu līdz sirmam vecumam. Pretendenti tika apbalvoti divās kategorijās – uzņēmumi, kuros strādā līdz 100 darbiniekiem, un uzņēmumi, kuri nodarbina vairāk par simts cilvēkiem.

Labās prakses konkurss darba aizsardzībā «Zelta ķivere» notiek jau 11.gadu. Latvijā to organizē Valsts darba inspekcija, bet žūrijas komisijā ir pārstāvji arī no LR Labklājības ministrijas, RSU Darba drošības un vides veselības institūta, Latvijas darba devēju konfederācijas un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm