Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

24.02.17
Cēsu alus trešo gadu pēc kārtas atzīts par iekārojamāko darba devēju Vidzemē

AS Cēsu alus jau trešo gadu pēc kārtas ir atzīts par iekārojamāko darba devēju Vidzemē interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” rīkotajā aptaujā “TOP Darba devējs 2016”.

Eva Sietiņsone, Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Liels gandarījums būt starp iekārojamākajiem darba devējiem Latvijā, jo īpaši, saņemot novērtējumu kā “TOP Darba devējam Vidzemes reģionā” jau trešo gadu pēc kārtas. Vienmēr esam realizējuši ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, tā izpaužas arī rūpēs par mūsu darbiniekiem. Profesionāli, apmierināti un lojāli darbinieki ir Cēsu alus svarīgākais resurss, tādēļ rūpes par darbinieku labsajūtu un profesionālo izaugsmi, kā arī motivējošu darba vidi, ir neatņemama uzņēmuma darbības sastāvdaļa. Mēs rūpējamies par to, lai ikviens darbinieks, neatkarīgi no vecuma vai dzimuma, justos uzņēmumā labi un lai darba vide motivētu sasniegt izcilus rezultātus”.

Lai noskaidrotu un apbalvotu labākos darba devējus Latvijā, “CV-Online Latvia” laika periodā no 2016.gada 6.decembra līdz 2017.gada 22.janvārim veica vērienīgu aptauju “Top darba devējs 2016”, kurā šogad piedalījās 12 000 respondentu no visas Latvijas.

Cēsu alus valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone (no labās puses) un Personāla daļas vadītāja Daiga Ozoliņa, saņemot apbalvojumu. Bildes autors: LETA

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm