Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

14.10.21
“Cēsu alus” un “Orkla Latvija” noslēdz darījumu par ūdens zīmola “Everest” pārdošanu

Alus darītava un dzērienu ražošanas uzņēmums “Cēsu alus” noslēdzis darījumu ar “Orkla Latvija” par ūdens zīmola “Everest” pārdošanu. Darījums paredz arī ūdens ražošanas iekārtu pāriešanu “Cēsu alus” īpašumā. Ūdens zīmols “Everest” ir spēcīgs zīmols ūdens tirgū un tagad papildinās “Cēsu alus” produktu portfeli, nākotnē plānota zīmola attīstība un jaunu produktu izstrāde.

AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone: “”Cēsu alus” ilgtermiņa stratēģijas mērķis ir daudzveidīgu dzērienu ražotnes attīstība, ar fokusu uz paplašināšanos bezalkoholisko dzērienu segmentā. Dzeramā ūdens tirgus turpina attīstīties, tāpat arī veselīga dzīvesveida tendences kļūst arvien populārākas un mēs saskatām potenciālu, paplašinot mūsu produktu portfeli un attīstot dzeramā ūdens zīmolu “Everest”. Mēs parūpēsimies par to, lai pircējiem būtu pieejams augstas kvalitātes dzeramais ūdens un nākotnē radīsim inovatīvus produktus ūdens segmentā.

“”Orkla Latvija” paspārnē tiek attīstīti vairāki desmiti dažādi zīmoli, lielākā daļa no tiem pārtikas produktu, uzkodu un saldumu kategorijās, kas arī ir mūsu galvenā kompetence, kuru vēlamies stiprināt un attīstīt. Šobrīd mūsu uzmanības centrā ir aktīvs starts jaunajā “Laimas” ražotnē Ādažos, topošās Skandināvijā modernākās cepumu un vafeļu ražotnes “Selga” Ādažos attīstība, kā arī svarīgu ilgtspējas lēmumu pieņemšana, nododot spēcīgo ūdens zīmolu “Everest” šīs kategorijas profesionāļu rokās,”  skaidro Toms Didrihsons, “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs.

Dzeramais ūdens “Everest” Latvijas tirgū ir pieejams kopš 1997. gada. Tirgū pieejams gāzēts, negāzēts un viegli gāzēts ūdens.

Šobrīd Konkurences padomei iesniegts ziņojums, un darījuma noslēgšana plānota pēc tā izskatīšanas un apstiprināšanas Konkurences padomē. Ūdens zīmola “Everest” iegādes darījums tiks pabeigts pēc ziņojuma izskatīšanas un atļaujas saņemšanas no Konkurences padomes. Darījuma summa ir konfidenciāla.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm