Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

06.02.18
Cēsu alus laidis klajā unikālu tumšā alus šķirni Cēsu Premium Bohemian

Radot unikālu tumšā alus šķirni, lielākā Latvijā ražojošā alus darītava AS “Cēsu alus” paplašina savu produktu klāstu un 2018.gadā piedāvā pirmo jaunumu alus tirgū – tumšais alus “Cēsu Premium Bohemian” alus baudītājus pārsteigs ar unikālu un līdz šim nebijušu garšas buķeti. “Cēsu Premium Bohemian” ir samtains, tumšs un viegls alus, karamelizētais iesals piedod alum greznu sarkankoka krāsu un patīkami saldenu garšu. Augstvērtīgas izejvielas un pasaules klases brūvēšanas māksla nodrošina izcilo alus garšu un augstvērtīgo kvalitāti.

Eva Sietiņsone, AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja: “Atbalstot alus pasaules daudzveidību un attīstot Latvijas alus kultūru, “Cēsu alus” nepārtraukti domā par inovācijām produktu attīstībā un jaunu alus šķirņu radīšanu. Latvijā pieaug tumšā alus popularitāte un līdzīga tendence ir vērojama arī Baltijas valstīs, īpaši Lietuvā, kur tumšā alus tirgus ir gandrīz divas reizes lielāks kā Latvijā. Mēs redzam potenciālu tumšā alus tirgus attīstībai un šogad esam ieguldījuši sava vadošā alus zīmola “Cēsu Premium” attīstībā, alus baudītājiem piedāvājot jaunu tumšā alus šķirni – “Cēsu Premium Bohemian”.”

“Cēsu Premium” ir spēcīgākais “Cēsu alus” zīmols, kas pēdējos gados nepārspēti ir pirktākais un populārākais alus zīmols Latvijā. “Cēsu Premium” alus zīmols radīts 1999.gadā un tas ir bijis revolucionārs alus tirgū, jo līdz ar šīs šķirnes izveidi alus segmentā ieviestas vairākas būtiskas inovācijas. Pagājušajā gadā “Cēsu Premium” tika pildīts jaunas klases dizaina pintes pudelē un 2018.gadā iecienītā premium klases alus līnija ir papildināta ar unikālu tumšā alus šķirni. “Cēsu Premium” alus līniju tagad veido trīs alus šķirnes: “Cēsu Premium”, “Cēsu Premium Amber” un “Cēsu Premium Bohemian”.

“Cēsu Premium Bohemian” tumšais alus no janvāra pieejams tirdzniecības vietās Latvijā. Alus pildīts pintes (0.568l) stikla pudelē. Alus brūvēts Cēsīs, Latvijā.

Kopējās investīcijas “Cēsu Premium zīmola paplašināšanā un jaunas alus šķirnes izveidē sastāda apmēram 75 000 EUR.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm