Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

13.02.19
Cēsu alus laiž klajā unikālu sarkanā alus šķirni Cēsu Premium Red

Februārī tirdzniecības vietās pieejams AS Cēsu alus pirmais šī gada jaunums alus kategorijā. Latvijā populārākā un iecienītākā alus zīmola Cēsu Premium līnija papildināta ar jaunu, unikālu alus šķirni – Cēsu Premium Red. To raksturo noapaļota, pilnīga, garša, kurā jaušama rubīnkrāsas iesala saldenā nots, saglabājot tradicionālā lager tipa alus raksturu. Alus pārsteidz ar izteiksmīgi sarkanu krāsu un skaistu, biezu alus putu. Augstvērtīgas izejvielas un pasaules klases brūvēšanas māksla nodrošina izcilo alus garšu un augstvērtīgo kvalitāti. Cēsu Premium Red alus zīmola attīstībā veiktas investīcijas 70 000 eiro apmērā.

Eva Sietiņsone, AS Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Alus baudītāji arvien vairāk ir gatavi eksperimentēt un nobaudīt ko nebijušu un arī mēs, Cēsu alū, nepārtraukti domājam par inovācijām, lai attīstītu alus kultūru un alus nozari Latvijā. Šogad esam ieguldījuši sava vadošā alus zīmola Cēsu Premium attīstībā un mūsu pirmais jaunums alus tirgū ir šis unikālās krāsas sarkanais alus Cēsu Premium Red. Rūpīgi atlasot un izmēģinot dažādus apiņu un iesalu veidus, alus brūvēšanai izvēlējāmies speciāli gatavotu rubīnkrāsas iesalu. Sarkanais alus ir piesātinātāks, blīvāks un ar lielāku garšas pilnību, kurā sajūtams gan atspirdzinājums, gan karamelizēta, patīkami saldena garšas nianse. Ceru, ka alus baudītāji ar atzinību to novērtēs.”

Cēsu Premium ir spēcīgākais Cēsu alus zīmols, kas pēdējos gados nepārspēti ir pirktākais un populārākais alus zīmols Latvijā. Saskaņā ar Nielsen datiem, 2018.gadā Cēsu Premium līnija (ieskaitot gan stikla, gan skārdeņu iepakojumu) veidoja 12% no visa Latvijā pārdotā alus apjoma. Alus cienītājiem tagad tiek piedāvāti četri Cēsu Premium alus veidi: Cēsu Premium, Cēsu Premium Amber, Cēsu Premium Bohemian un sarkanais alus Cēsu Premium Red.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm