Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

04.03.10
Rīgā aplūkojama Cēsu alus vēstures ekspozīcija

Šī gada martā un aprīlī LR Patentu valdes Tehniskajā bibliotēkā būs aplūkojama Cēsu alus vēstures ekspozīcija.

2008. gadā AS “Cēsu alus” Cēsu Jaunajā pilī iekārtoja pirmo alus izstādi Latvijā. Izstāde“Cēsu alus vēsture un ieguldījums Cēsu pilsētas attīstībā” vēsta par uzņēmuma vairāk kā 400 gadus ilgo vēsturi, attīstību un sasniegumiem. Nu daļa ekspozīcijas vērojama arī Rīgā – Patentu valdes Tehniskās bibliotēkas telpās, Šķūņu ielā 17.

Izstādē sniegtā informācija rosina apmeklētājus iepazīt Latvijas otrās lielākās alus darītavas vēsturi un sekot līdzi tam, kā vairāk kā 400 gadus ilgajā Cēsu alus vēsturē ir mainījušās gan alus iepakojuma tendences, gan etiķešu dizains.

Viens no Patentu tehniskās bibliotēkas uzdevumiem ir veicināt sabiedrībā izpratni par rūpnieciskā īpašuma aizsardzības jautājumu nozīmību. AS “Cēsu alus” izstādes daļa lieliski ilustrē preču zīmju lomu uzņēmuma izstrādājumu atpazīstamības vairošanā.

Bibliotēka interesentiem piedāvā informāciju par LR pieteiktajām un reģistrētajām preču zīmēm, kā arī par starptautiski un Kopienā reģistrētajām preču zīmēm. Savukārt bibliotēkas veidotajā datubāzē “Latvijas rūpniecības vēsture” iespējams iegūt datus par Latvijas uzņēmumiem.

Bibliotēka gaida apmeklētājus savās lasītavās un izstādē katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00, trešdienās līdz plkst. 19.00. Izstāde bibliotēkā būs aplūkojama līdz aprīļa beigām.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm