Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

12.05.16
Tirgū pieejams jauns Latvijā radīts sidrs – Dārza sidrs

AS Cēsu alus paplašina sidra sortimentu un dabīgā sidra cienītājiem piedāvā jaunu Latvijā ražotu zīmolu – Dārza sidrs. Dārza sidrs ir dabīgs pussausais sidrs, ar Latvijas dārza augļiem un ogām raksturīgu garšu buķeti. Tirdzniecībā pieejami trīs veidu sidri: ar ābolu, cidoniju un ērkšķogu garšu.

Dārza sidra gatavošanā izmantota raudzēta ābolu sula un dabīgi aromatizētāji no augļiem un ogām un sidram nav pievienots cukurs.

CA_DarzaSidrs_pos_A3-horiz_vertik-3-

Maija Vikmane, AS Cēsu alus Mārketinga daļas vadītāja: “Tā kā Cēsu alus vadmotīvs ir nepārtrauktas inovācijas un attīstība, tad, ņemot vērā craft tipa sidru pieaugošo popularitāti pasaulē, nolēmām arī Latvijas tirgū piedāvāt jaunu sidra zīmolu. Latvijā šis segments turpina attīstīties un pieaug pieprasījums pēc dabīgiem, pussausiem sidra dzērieniem, kas īpaši pieprasīti ir vasaras sezonā.”

Investīcijas jaunā produkta attīstībā sasniedz 70 000 eiro. Dārza sidrs pildīts 0.5 l stikla pudelēs, alkohola saturs ir 5.5%. Visu trīs veidu Dārza sidri pieejami tirdzniecībā no maija sākuma.

AS Cēsu alus vairāk kā piecus gadus ir līderis sidra tirgū Latvijā, 2015.gadā aizņemot 42.80% no tirgus daļas pēc realizācijas apjomiem (saskaņā ar Nielsen datiem). No Cēsu alus piedāvātajiem sidra kategorijas produktiem Latvijas sidru tirgus absolūts līderis ir premium klases sidrs Fizz.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm