Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

26.07.16
Titulu Cēsnieks 2016 iegūst Helēna Sermole

Cēsu pilsētas svētku ietvaros, 23.jūlijā, īsi pirms svētku salūta Cēsu alus valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs godināja Cēsnieks 2016 titula ieguvēju – ilggadēju sporta skolotāju Helēnu Sermoli.

Cēsnieks 2016 balvai izvirzītos kandidātus noteica komisija, izvērtējot ievērojamākos iepriekšējā gada notikumus un aktivitātes Cēsu pilsētas dzīvē. Starp 2016.gada balvas Cēsnieks kandidātiem bija Dana Narvaiša, Cēsu Jaunās sākumskolas direktore, pedagoģe; Kārlis Tomsons, Cēsu Rotari kluba un Cēsu alus Pensionāru kluba vadītājs; Miķelis Lībietis, tenisists; Ieva un Kaspars Gobas, Ruckas mākslas rezidenču centra vadītāji. Ikvienam cēsniekam un Latvijas iedzīvotājam no 7. līdz 18.jūlijam bija iespēja balsot par komisijas izvirzītajiem kandidātiem elektroniski www.cesnieks.lv vai nogādājot balsošanas punktos kuponus no laikrakstiem Druva un Cēsu Vēstis.

Eva Sietiņsone, AS Cēsu alus valdes priekšsēdētāja: “Kā liecina balsojuma rezultāti, tad cēsnieki savā izvēlē bija pārliecinoši – ar trīskāršu balsu pārsvaru – simpātijas un pateicību par ieguldījumu mūža garumā saņēma Cēsnieks 2016 titula ieguvēja – Helēna Sermole, ilggadēja sporta skolotāja. Ikviens no šī gada balvas pretendentiem ir paveikuši nozīmīgus darbus – vieniem tas ir bijis ieguldījums mūža garumā, bet citiem spoža debija ar plašām perspektīvām nākotnē. Es ļoti ceru, ka šie cilvēki iedvesmos arī citus cēsniekus ievērojamiem sirds darbiem.”

“Sermoles kundzes devums Cēsīm ir neizmērojams. Tās ir paaudzes, kas izaugušas veselas un ar ieaudzinātu patiku pret fiziskām aktivitātēm. Viņa ir kā piemērs, kas pierāda, ka apstāties nedrīkst, jāturpina kustēties. To tikpat labi var attiecināt uz katru cēsnieku, gan arī uz pilsētu kopumā,” norāda Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, piebilstot, ka “Sermoles kundze pelnījusi katru balsi, kas par viņu atdota balsojumā”.

Helēna_Sermole

Helēna Sermole līdzcilvēkus pārsteidz ar nerimstošu pozitīvismu un dzīves sparu – neskatoties uz to, ka Helēna šobrīd atrodas godam pelnītā atpūtā, viņa turpināja aktīvi darboties un organizēt sporta pasākumus, kā arī vadīt Cēsu valsts ģimnāzijas volejbola pulciņu, un joprojām aktīvi sporto pati – šogad Latvijas Sporta veterānu savienības organizētajās sacensībās distanču slēpošanā Helēna Cēsu novadam izcīnīja zelta medaļu.

Cēsnieks ir akciju sabiedrības Cēsu alus iedibināts apbalvojums ar mērķi godināt personas, kuras izcili un no sirds veikušas savu darbu, un kuru veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas reputāciju. Kopš 1999.gada šis godpilnais nosaukums ir piešķirts 17 cilvēkiem, kuru vidū bijuši kultūras, zinātnes, vēstures, sporta un sociālās sfēras pārstāvji.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm