Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

18.03.21
AS “Cēsu alus” septīto gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Vidzemē

AS “Cēsu alus” septīto gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Vidzemes reģionā interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” rīkotajā aptaujā “TOP Darba devējs 2020”. Alus darītava ierindojusies arī piektajā vietā starp ražošanas sektora TOP 5 uzņēmumiem.

Ruta Pāvuliņa, AS “Cēsu alus” Personāla daļas vadītāja: “Paldies par atzinību! Pēdējais gads ir bijis izaicinošs gan darba devējiem, gan mums katram individuāli, pielāgojoties jaunajai dzīves realitātei. Mūsu galvenā prioritāte ir mūsu darbinieku veselība un drošība. Esam mainījuši savu domāšanas un darbības veidu, pielāgojoties gan efektīvākai attālinātā darba nodrošināšanai, gan uzlabojot darba procesus un darba vidi amatiem, kur attālinātais darbs nav iespējams. Attālinātā darba veicējiem sniedzām individuālus risinājumus, lai parūpētos par atbilstošu darba vidi mājas apstākļos, kā arī psihoemocionālo labsajūtu, organizējot darbinieku labbūtības meistarklases. Tāpat neatcēlām darbiniekiem svarīgus pasākumus, bet īstenojām tos gan attālināti, gan brīvā dabā. Esam realizējuši gan darbinieku gada sanāksmi, izcilāko darbinieku apbalvošanu, apmācību projektus, gan komandu pasākumus. Augstā darbinieku iesaiste un dalība liecina, ka esam gatavi pielāgoties. Šie ierobežojumi ir veicinājuši mūsu radošo domāšanu, meklējot inovatīvus veidus, kā saglabāt gan komandas garu un sparu, gan rast jaunus risinājumus darbinieku un uzņēmuma attīstības nodrošināšanai. Paldies visai lielajai Cēsu alus darbinieku saimei par novērtējumu!”

 

Saskaņā ar aptaujas datiem, par galvenajiem iemesliem vēlmei strādāt pie “TOP darba devēja 2020 Vidzemē” jeb AS “Cēsu alus” respondenti norādījuši – uzņēmuma atpazīstamību un labu reputāciju, saistošu uzņēmuma kultūru, tā vērtības un tradīcijas, motivējošu atalgojumu un papildus labumus, labas karjeras izaugsmes iespējas, kā arī iedvesmojošu un profesionālu vadību un kolēģus.

Aivis Brodiņš, CV-Online Latvia vadītājs komentē: “Vērtējot pagājušā gada rezultātus, secinām, ka uzņēmumi, kas centušies rast radošus risinājumus, lai pielāgotos krīzes situācijai, un ir mērķtiecīgi rūpējušies par iekšējās kultūras saglabāšanu uzņēmumā, ir saņēmuši augstāku novērtējumu. Par spīti neprognozējamajai situācijai un atšķirībā no finanšu krīzes, šoreiz darba devēju vidū vērojām centienus pēc iespējas saglabāt līdzšinējo darbavietu skaitu un darbinieku atalgojuma līmeni, kas pozitīvi ietekmēja šo darba devēju pozīcijas. Turklāt, laikā, kad satiekamies retāk un ilgstoši strādājam attālinātā darba režīmā, vislielākā nozīme ir atbalstam, sadarbībai un citiem cilvēciskajiem faktoriem. Šis laiks uzskatāmi parāda darba devēja vērtības un rūpes par darbiniekiem.”

Aptauju “TOP darba devējs” jau desmito gadu pēc kārtas veica vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Aptaujā “TOP darba devējs 2020” no šī gada 13.janvāra līdz 23.februārim piedalījās rekordliels respondentu skaits – 14 851.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm