Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

 

SEZONAS DARBS

Cik ilgi ir “sezonas laiks”?

Sezonas darbinieku uzņemšanu sākam jau martā, un tā turpinās līdz pat jūnijam. Sezonas līgumi parasti tiek slēgti līdz jūlija vai augusta beigām. Amatos, kur nav nepieciešama specifiska apmācība, piemēram, krāvējs, palīgstrādnieks pakošanā, ir iespēja slēgt līgumu arī uz vienu mēnesi.

 

Vai ir iespējams pagarināt līgumu ar darba devēju?

Prakse rāda, ka nepilni 40% no 2022.gada sezonas darbiniekiem turpina darbu uzņēmumā arī pēc sezonas beigām.

 

Kā pieteikties sezonas darbam?

Piesakies mūsu mājas lapā jau aktuālajām sezonas vakancēm vai sūti pieteikumu uz darbs@cesualus.lv, norādot vēlamo sezonas darba jomu, laiku un ilgumu.

 

PRAKSES IESPĒJAS UZŅĒMUMĀ

Kādā jomā ir iespēja iziet praksi?

Realizējam gan darba vidē balstītas macības, gan jauno speciālistu nodarbinātības programmu, piedāvājot prakses iespējas ražošanā, loģistikā un administrācijā. Šogad jau esam nodrošinājuši prakses iespējas jauniešiem dažādās jomās: mehatronikā, pārtikas tehnoloģijās, loģistikā, grāmatvedībā, IT tehnoloģijās, personālvadībā un darba aizsardzībā.

 

Vai ir iespēja saņemt atlīdzību prakses laikā?

Sekmīgas sadarbības un ilgstošas prakses gadījumā, ir iespēja saņemt atlīdzību. Šogad, jau 2 no praksē esošajiem jauniešiem ir noslēguši savus sezonas darba līgumus.

 

Kā pieteikties praksei?

Piesakies mūsu mājas lapā, vai sūti pieteikumu uz darbs@cesualus.lv norādot vēlamo prakses vietu un plānoto prakses ilgumu.

 

  *
  *
  *
  *

  Pievienot CV

  Pievienot motivācijas vēstuli


  Esmu iepazinies ar informāciju par datu apstrādi

  Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

  Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
  Analītiskās sīkdatnes
  Piekrist tikai atzīmētajām
  Piekrist visām sīkdatnēm