Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.
ALUS GLĀZES

Alum, tāpat kā vīnam, ir neskaitāmas nokrāsas, aromāti, garšas notis un raksturs. Lai šīs nianses pilnvērtīgi izbaudītu, dzēriens jālej atbilstošās glāzēs, kas izceļ katras šķirnes īpatnības un ļauj alus cienītājiem gūt nevainojamu garšas piedzīvojumu.

VIEGLAM UN SLĀPES VELDZĒJOŠAM ALUM

Liela glāze ar sašaurinātu lejasdaļu. Šādā glāzē parasti lej alu ar vieglu garšu un zemu rūgtuma līmeni. Ar šādu alu var lieliski veldzēt slāpes, sajūtot vien pavisam maigu apiņu garšu.

APIŅAINAM UN RŪGTENAM ALUM

Garena glāze uz kājiņas ar nedaudz platāku augšdaļu. Šādās glāzēs lej alu ar vidēji piesātinātu garšu, alū jūtami apiņi un rūgtenums, tomēr tas ir maigs un piemērots, lai veldzētu slāpes.

IESALAINAM UN PILNĪGAM

Mazāka tilpuma un smalkāka glāze uz kājiņas. Šādās glāzēs lej pilnmiesīgu alu, kam ir ilga pēcgarša ar karameles un iesala niansēm un maigu medainumu.

PIESĀTINĀTAM UN PIKANTAM ALUM

Glāze uz kājiņas ar plašu atvērumu. Var būt arī lielāka izmēra glāze ar atvērumu kā konjaka glāzei. Tā ir piemērota piesātinātam alum ar garšvielu un augļu notīm, kā arī alum ar vieglu kūpinājumu.

SALDENAM UN AUGĻAINAM ALUM

Glāze ar platu lejasdaļu, kas pāriet šaurākā kakliņā, atkal kļūst platāka un beidzas ar šaurāku atvērumu. Šādā glāzē parasti lej saldenu alu, kurā jūtams svaigums kopā ar citrusa notīm.

TUMŠAM UN SPĒCĪGAM ALUM

Samērā masīva un plata glāze vai kauss – tas izceļ rūgta un stipra alus garšas notis, pasvītrojot tumīgumu un citas tumšā alus nianses.

KLASISKAJAM KVIEŠU ALUM

Bieza liela izmēra glāze ar sašaurinātu lejasdaļu un platāku augšdaļu. Glāze veidota tā, lai izceltu alus aromātu un skaisto, no smalkiem burbulīšiem sastāvošo putu cepurīti, kura ir tik raksturīga kviešu alum.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm