Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

04.01.12
Cēsu alus uzsāk interaktīvu kampaņu, iesaistot alus baudītājus skārdeņu dizaina radīšanā

Cēsu alus uzsāk kampaņu, kuras ietvaros tieši patērētāji var piedalīties alus Cēsu Premium tēla izveidē, sniedzot ieguldījumu kopējā Latvijas alus iepakojumu dizaina attīstībā. Konkursa dalībniekiem ir iespēja radīt 1000 eiro vērtu alus skārdenes dizainu, kas tiks nodots ražošanā un jau šogad būs tirdzniecībā.

Alus darītava Cēsu alus veido unikālu Cēsu Premium National Edition skārdeņu sēriju – veltījumu tieši Latviju raksturojošām vērtībām, notikumiem un lietām, kas mūs iedvesmo mūsu zemē. 2.janvārī Cēsu alus uzsāka konkursu  un aicina jebkuru interesentu kļūt par vienas skārdenes dizaina autoru.

No 2. līdz 29.janvārim interneta vietnē www.cesupremium.lv katram alus cienītājam ir iespēja radīt un iesniegt konkursam savu dizaina variantu, kas iekļautos Cēsu Premium National Edition sērijā,ko veidos vairākas dažāda dizaina alus skārdenes.

Cēsu alus mārketinga nodaļas vadītāja Inese Kublicka: „Patlaban strādājam pie vairākiem skārdeņu sērijas dizainiem, bet vienu izvēlēsimies konkursā, tādejādi dodot iespēju katram alus mīļotājam radīt savu dizaina versiju. Kad 2011.gadā uzsākām alus skārdeņu dizaina konkursu ar patērētāju iesaisti, tas guva lielu atsaucību – konkursam tika pieteikti 197 dizaini, savukārt balsošanā par veiksmīgāko darbu piedalījās vairāk kā 23 tūkstoši cilvēku.”

No 1.februāra katrs interesents varēs piedalīties balsošanā par veiksmīgāko dizainu, 9.februārī tiks paziņots konkursa uzvarētājs, kas galvenajā balvā saņems 1000 eiro un viņa/-as radītais dizains tiks nodots ražošanā. Jaunā Cēsu Premium National Editionskārdeņu sērija Latvijas tirdzniecības vietās būs iegādājama jau šogad.

Kopš 2006.gada Cēsu alus katru gadu piedāvā Cēsu Premium skārdenes Limited Editionsērijā – ar īpašu dizainu un ierobežotā skaitā. Līdz šim ir bijušas šādas Cēsu Premiumskārdeņu sērijas: ar jauno mākslinieku radītu dizainu, ar foto dizainu, pirmās alus skārdenes Latvijā ar reljefotu dizaina virsmu un pagājušajā gadā – rokmūzikas iedvesmota sērija.

Šogad tā būs Cēsu Premium National Edition skārdeņu sērija, kas dizainā ataino nacionālā lepnuma cienīgas lietas, vērtības, notikumus un cilvēkus.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm