Vai jums jau ir 18 gadi ?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgajām personām ir aizliegta.

Preses relīzes

11.07.14
Cēsu alus zelta līmenī Ilgtspējas indeksā, uzņēmuma vadītāja saņem īpašu apbalvojumu

Uzņēmumu ilgtspējas un korporatīvās atbildības novērtēšanas projektā Ilgtspējas indekss Cēsu alus sasniedzis zelta līmeņa novērtējumu. Kompānijas sniegums īpaši novērtēts arī apbalvojot uzņēmuma vadītāju nominācijā „Veiksmīgākā sieviete – uzņēmuma vadītāja”.

Cēsu alus 2013.gadā uzrādījis lielisku sniegumu Latvijas uzņēmumu ilgtspējas vērtējumā, saglabājot zelta līmeņa vērtējumu. Īpaši labi uzņēmuma sniegums vērtēts darba vides attīstības un vietējās kopienas ieguldījuma kategorijās.

Ilgtspējas indeksa ietvaros īpaša uzmanība šogad tika veltīta sieviešu un vīriešu vienlīdzīgām iespējām uzņēmumos, kā vienam no labas pārvaldības elementiem, tāpēc Sabiedrības integrācijas fonds pasniedza balvas nominācijā „Veiksmīgākā sieviete-uzņēmuma vadītāja – 2013” un „Dzimumu līdztiesīgākais uzņēmums – 2013”.

Balvu nominācijā „Veiksmīgākā uzņēmuma vadītāja sieviete – 2013” Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pasniedza AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētājai Evai Sietiņsonei-Zatlerei.

Kā skaidro Sabiedrības integrācijas fonds, Eva Sietiņsone-Zatlere bija viena no piecām vadītājām sievietēm, kuru vadītie uzņēmumi parādīja izcilu sniegumu šī gada Ilgtspējas indeksā. Īpaši izveidota vērtēšanas komisija, kurā bija dzimumu līdztiesības eksperti, darba devēju pārstāvji un korporatīvās atbildības speciālisti šo balvu izlēma piešķirt tieši privātā uzņēmuma vadītājai. AS „Cēsu alus” jau piecus gadus piedalās Ilgtspējas indeksā, un šo gadu laikā Evas Sietiņsones Zatleres vadībā ir arvien uzlabojis savu sniegumu, īpaši labus rezultātus uzrādot tieši darba vide un vietējās kopienas kritērijos.

Sabiedrības integrācijas fonda direktore Aija Bauere: “Pētījumi ES līmenī parāda, jo līdzvērtīgāka abu dzimumu pārstāvniecība uzņēmuma augstākā un vidējā līmeņa lēmumu pieņemšanā, jo labāki ir uzņēmuma organizatoriskie un finanšu rādītāji.”

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.

Zelta līmeņa grupā iekļūst uzņēmumi, kas demonstrē atklātību un caurspīdību, visus būtiskākos ilgtspējas aspektus komunicējot publiski. Tie tiecas paplašināt un pielāgot savus riska vadības procesus, iekļaujot tajos būtiskākos korporatīvās atbildības aspektus. Šo uzņēmumu korporatīvās atbildības stratēģija ietver skaidrus un izmērāmus mērķus.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

Birojs

 

cesualus@cesualus.lv

Tālr. 67511377

Arhīvs

2023

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un veiktspējas sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli. Sīkdatņu politika

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Piekrist tikai atzīmētajām
Piekrist visām sīkdatnēm